#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé trois pièces, d'un plateau et d'une soucoupe sur pied avec anse.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#366Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
#423Een vaas van rood Muranoglas.
#157“Zusjes”. Een bronzen groep met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar Louis en François Moreau.
Sœurs. Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre noir. Fonte posthume d'après Louis et François Moreau.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#376Manu Belge, GemblouxEen chromen dokterskrukje op driepoot
#231DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#102Pieter NombluezPeriod: 1923 - 2002“De waterput”. Olieverf op board(?). Gesigneerd en gedateerd 1976.
#143Een zilveren art deco bachelor tea set, conisch van vorm, met benen handvaten en versierd met een gegraveerde fries. Koffie-en theepotje, melk-en suikerpotje. Keuren van Wolfers 835/1000.
Un service à thé célibataire art déco en argent, de forme conique, avec anses en os et décoré d'une frise gravée. Cafetière et théière, sucrier et pot à lait. Poinçons Wolfers 835/1000.No longer availableDim. 672 g h: 14 cmEstimate: € 200 / 250 -
Un ensemble de quatre carreaux en faïence polychrome. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 75 / 100