Similar lots by type
-
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
Un refroidisseur à vin en métal argenté pour deux bouteilles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 140 / 160 -
#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een broodmandje van Gallia (Christofle) en twee uit twee delen opgebouwde kandelaars.
Un lot de métal argenté, composé d'une corbeille à pain de Gallia (Christofle) et de deux bougeoirs construits en deux parties.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#328Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel, een dienblad en een schotel op voet met handvat.
Un lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé trois pièces, d'un plateau et d'une soucoupe sur pied avec anse.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#506Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#390Plateelbakkerij Zuid-HollandEen kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#674C. Mahillon, BruxellesEen klaroen van rood en geel koper van de Garde Civique.
Un clairon en cuivre rouge et jaune de la Garde Civique.No longer availableDim. l: 31,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
Une table en chêne avec plateau en parquetterie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#184Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Priester en misdienaar”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
Prêtre et enfant de chœur. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableDim. 90 x 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#641Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.
Un cheval en faïence émaillée multicolore. Travail chinois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
Présentation de la Sainte Vierge avec Jésus. Huile sur panneau. XVIIe siècle.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#462“Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.
“Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.No longer availableDim. 49,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#526Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#441Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 160 / 180 -
#66Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.
Une chaise haute convertible et une petite chaise de poupée de style wheelback.No longer availableDim. h: 100 & 60 cmEstimate: € 80 / 100

