Other lots in this auction
-
#2Limoges FranceEen lot van 6 porseleinen eierdopjes met floraal decor. Gemerkt.
Un lot de six coquetiers en porcelaine, décor floral. Marque.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#122I. Verheyden“Platbodems op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Barges sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#877h: 10 cm, b 20 cmEen pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20 / 35 -
#743Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.
Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.
Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#324Jules Vuylsteke“Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.
Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.No longer availableDim. h: 50 cm.Estimate: € 3600 / 3800 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 400 / 600 -
#268Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180 / 200

