Other lots in this auction
-
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350 / 450 -
#414Een reeks van vier antieke gebeeldhouwde stoelen met een voorstelling van een wolf in de rug.
Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#335CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
Une montre pour dames en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#569“Damesportret”. Pastel op papier.
”Portrait de dame”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 150 / 180 -
#491Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
Une canne de marche en ébène africain.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.
Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#191Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#121Val St. LambertEen rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
Un vase en cristal rouge, modèle Jupiter. Éraflures au coin du pied.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#682P. AlechinskyEen lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100 / 120

