Other lots in this auction
-
#294Coeckelbergs“Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#865HergéNegen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.
Neuf rééditions de Kuifje, facsimile. Etat neuf, emballé.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#354L. Haubaert“Picnic in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen aan het doek. Schets van paarden achteraan.
”Pique-nique dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts à la toile.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 25 / 35 -
#143Royal Dux“Jager met zijn hond en hun buit”. Een beeld van blauw-wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Stukje gewei afgebroken.
”Chasseur et chien avec leur butin”. Une statue en porcelaine bleue et blanche dorée. Marque sous la base. Petit dégât au bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260 -
#5Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels.
Une broche en or jaune 14 ct sertie de perles.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 100 / 150 -
#215Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,96 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants princess cut ayant un poids total de ± 0,96 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 650 / 750 -
#362“De Bist te Wilrijk”. Olieverf op paneel.
”Le Bist à Wilrijk”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#400Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40 / 60 -
#765Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400 -
#668Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50

