Other lots in this auction
-
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#41Val St. LambertEen reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#611Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.
Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.No longer availableDim. ø 32 cmEstimate: € 420 / 460 -
#903Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#516Een antiek handgeknoopt wollen Oosters karpetje.
Une carpette orientale antique en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#714Salvador Dali“De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#46Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.No longer availableDim. h: 34 - 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
”Modèle A”. Un poster d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#807Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk met decors van vogels in bloeiende struiken en getooid met een vogel op de deksels.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft polychrome, décor d’oiseaux dans des arbustes en floraison, et oiseaux sur les couvercles.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40

