#13Een roodkoperen waterketel met messingen dekselknop.
#247Keppens‘Bloemenvaas met margrieten’, olieverf op doek. Getekend Keppens.
#258Een antieke metalen rasp.
#9Een set van twee ingekaderde prentjes naar het werk van Jeanne Hebbelynck.
#257‘Gold mask head’, een gepatineerd beeldje naar de San Xing Dui.
'Gold mask head', a patinated sculpture in the style of the Sanxingdui culture.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
A patinated wooden armchair in Louis XV style. With cane backrest, seat decorated with needlework "petit point".No longer availableOnline onlyDim. H 87, B 61, D 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173“Blue”, een zeefdruk, gesigneerd en genummerd.
#41Een set van vier tinnen beeldjes. ‘Le marchand de cartons’, ‘La marchande d’asperges’, ‘La marchande de poires cuites’ en ‘La marchande de balais’. Gemerkt; LMF.
#232Cor Van Reken‘Landschap bij stormweer’, olieverf op doek. Getekend; C. V. Reken.
#202Period: °1946“Violist”. Een oude koekenplank. Bovenaan een barst.
"Violist". An old cutting board. Crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 22.5 cmEstimate: € 40 / 60