Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Italiaanse accordeon.
Concho Primo

Een Italiaanse accordeon.

Accordéon italien.
SKU: 1403170131.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #952
    Scandalli

    Een oude Italiaanse accordeon, versierd met inlegwerk en met ivoren toetsen. Eerste helft XXe eeuw.

    Ancien accordéon incrusté aux touches en ivoire. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #767

    Een lot van drie verschillende olielampen van messing, gemonteerd op elektriciteit, waarvan twee met glazen reservoir.

    Lot de trois différentes lampes à huile en laiton montées à l’électricité. Deux avec réservoir en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #986

    Een paar piëdestals van gesculpteerd hout, het blad versierd met een ingelegd decor van bladeren.

    Paire de piédestaux en bois sculpté, la tablette décorée de feuilles incrustées.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1031

    Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.

    Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Drie oude prenten: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “ Blaise castle, Gloucestershire”.

    Trois estampes anciennes: - “Castle Howard, Ireland” - “Antwerp from the tête de Flandre” - “Blaise castle, Gloucestershire”.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #654
    Jacques Bage
    Period: °1942

    “Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 97,5 x 200 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #715
    Camel Trophy

    Een roestvrij stalen horloge.

    Une montre en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    “Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    “Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #1120

    Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.

    Table de salon rectangulaire en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #553

    Een dekseldoosje van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een konijntje en versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une petite boîte en porcelaine chinoise en forme de lapin, multicolore et à la décoration fleurie. Marquée en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #524
    Reno

    “Composities A, B, C & D”. Vier werken, acryl op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2004.

    “Composition A, B, C et D”. Quatre oeuvres en acrylique sur panneau. Signées et datées 2004.
    No longer available
    Dim. 79 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1100

    Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.

    Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #385

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 69,50 g
    Estimate: € 60 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More