#164
Een vergulde spiegel met kroon en geslepen glas.
#778
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#399
#854Roger BoutensPeriod: °1923
#1120
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
#1006
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
#1104
Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#644Bernard CharoyPeriod: °1931
“Meisje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.
“ Fillette”. Lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100/140 -
#937
#1036
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. Vroeg XIXe eeuws.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à un tiroir en ceinture. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#942
#1000
“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120/200