#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#797
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#571
#112Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#373
Een bord van Weens porselein. Gemerkt.
Une assiette en porcelaine de Vienne.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#233
“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#258
Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.
#116
Een rechthoekige wandspiegel.
#655Casio & Rodania
Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#351
Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50/80