Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ivoren wierrookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Een ivoren wierrookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Een ivoren wierrookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Een ivoren wierrookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Een ivoren wierrookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Een ivoren wierrookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2408210537.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #537
Estimate: € 350 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #479

    “Krijgers”. Een paar Chinese tekeningen, aquarel en inkt op papier. Beide gesigneerd en met stempel.

    Guerriers. Une paire de dessins chinois, aquarelle et encre sur papier. Signé et avec cachet.
    No longer available
    Dim. 32 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #583

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theebus met een meerkleurig decor van personages, perziken en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages, pêches et chauves-souris. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #469

    Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.

    Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.
    No longer available
    Dim. 54 x 39 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #494

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #551

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.

    Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #612

    Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.

    Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #528

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #581

    Een Chinees juwelenkastje met messingen monturen en met gesculpteerde jade plaquettes.

    Une boîte à bijoux chinoise avec des cadres en laiton et des plaques de jade sculptées.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #568

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #548

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #508

    Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #468

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en fabeldieren en met handvatten in de vorm van vissen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'animaux favoris et à anses en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #497

    “Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.

    Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (z.s)
    Estimate: € 350 / 450
  • #442

    Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.

    Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.
    No longer available
    Dim. 42 x 29 & 32 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    Een zijdeschildering met een landschap. Gesigneerd.

    Une peinture sur soie avec un paysage. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #531

    “Wijze met kind”. Een fijn gesculpteerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. Medio XXste eeuw.

    “Sage avec enfant”. Un groupe en ivoire finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #153

    Een fijn gesculpteerde ivoren corpus. Begin XIXe eeuw. Kruisbeeld recenter. beschadiging aan een arm.

    Corps en ivoire finement sculpté. Début XIXe siècle. Crucifix plus récent. Dommage à un bras.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #473

    Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.

    Un crocodile en ivoire africain sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518

    “Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.

    Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #614

    Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.

    Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #529

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #538

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #208

    Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.

    Un crucifix avec corps en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #558

    Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.

    Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 320 / 340

Other lots in this auction

  • #279

    Een sierbord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een tamboer. Omstreeks 1830.

    Une assiette décorative en poterie bruxelloise avec un décor de tambour multicolore vers 1830.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127

    Een oude telefoon van onyx en messing.

    Un vieux téléphone en onyx et laiton.
    No longer available
    Dim. 30 X 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452
    Karel Moers
    Period: 1932 - 2016

    “Damesgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Visage de dame. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83

    Een kistje, opgebouwd met antieke (XVIIe eeuwse?) meubelpaneeltjes, versierd met inlegwerk.

    Une boîte, construite avec des panneaux de meubles anciens (XVIIe siècle?), décorés de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 14 x 48 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119

    “Indonesisch tafereel(?)”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechtsonder.

    “Scène indonésienne(?)”. Huile sur toile. Illisiblement signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,56 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,56 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #424

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.

    “Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #643

    Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.

    Une petite lampe en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre multicolore. Marquée 'Primerose'.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.

    Deux différents tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 139 x 93 & 113 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #410

    Geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977.

    Médaille d'or jaune 18K à l'occasion de l'année Rubens 1977.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #247

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor en met gele rand. XVIIIe eeuw.

    Un grand plat en faïence de Delft à décor bleu sur blanc et bord jaune. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #267

    Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.

    Un vieux casque de l'armée allemande avec des armoiries de Württemberg.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More