Similar lots by type
-
#917
Zes bordjes en een kopje van meerkleurig porselein van de Compagnie des Indes. Kopje met haarscheur.
Six soucoupes et une tasse en porcelaine polychrome de la Compagnie des Indes. Cheveu à la tasse.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#930
Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#599
Een cylilndrische vaas met famille rose decor van personages in een prieel. Onderaan gemerkt: “Qianlong Nian Zhi”.
Vase cylindrique à décor famille rose de personnages dans une véranda. Marque sous la base en rouge sous couverte: “Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/150 -
#603
Een fish tank van Chinees porselein met een decor van personages. Binnenin een goudvis. Onderaan gemerkt: “Qianlong Nian Zhi”.
Aquarium en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. L’intérieur au poisson rouge. Marque “Qianlong Nian Zhi” sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/150 -
#1035
Een achtdelig miniatuur tête-à-tête theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Engels werk. We voegen er twee kopjes met onderbordjes van Beiers porselein en een peper-en zoutvaatje in de vorm van vogeltjes aan toe.
Tête à tête miniature huit pièces en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs. Marque anglaise sous la base. Nous ajoutons deux tasses et soucoupes en porcelaine de Bavière et un poivrier et une salière en forme d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#964
Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300/400 -
#810
Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een aspergeschaal, een theepot, een koffiepot, versierd met een tinnen griffioen, vijf achthoekige bordjes, zes dessertbordjes en twee grote borden. Grotendeels gemerkt van Meissen.
Lot de porcelaines bleues et blanches comprenant un plat à asperges, une théière, une cafetière décorée d’un griffon en étain, cinq assiettes octogonales, six assiettes à dessert et deux grandes assiettes. En partie avec la marque de Meissen.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1040
Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...
Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#1100
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#939
Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.
Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1050
Een porseleinen koffieservies met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde randen.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs peint à la main. Bordures dorées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#924
Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#935
Een vaas van Chinees porselein met een decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Vase en parcelaine de Chine à décor d’oiseaux du paradis. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#911
Een miniatuur kaststelletje, bestaande uit drie vaasjes van meerkleurig porselein met een bloemendecor. Eéntje met randschilfer. Tijdperk Qianlong.
Garniture de cheminée miniature en porcelaine comprenant trois petits vases polychromes à décor de fleurs. Un éclat. Epoque Qianlong.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 300/400 -
#900
Een kommetje met deksel en een kopje met onderschoteltje van capucineporselein met een decor van bloemen. Tijdperk Qianlong. Gaaf.
Crémier couvert, tasse et soucoupe en porcelaine de Chine à décor capucine aux fleurs famille rose dans des cartouches. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#940
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een Canton decor. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor du Canton. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#1075
“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#602
Een vaas met famille rose decor met personages in een uitsparing. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in rood onder glazuur.
Vase à décor famille rose aux personnages dans une cartouche. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en rouge sous couverte.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#589
Een vaas met famille rose decor van personages in een uitsparing. Onderaan met rood zegelmerk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in rood onder glazuur.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans une cartouche. Marque sigillaire “Da Qing Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en rouge sous couverte sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 150/180 -
#905
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.No longer availableDim. h: 12; 7 & 4 cmEstimate: € 200/260 -
#927
Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.
Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#217Servais frères, Anvers
Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#604
Een paar famille noire vazen met rechthoekige doorsnede en met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à section carrée en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un intérieur. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 500/600 -
#910
Twee kleine bordjes van Chinees porselein met famille rosedecors, waarbij één capucine met een haan en het andere met bloemen. XVIIIe eeuw.
Deux petites assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose, l’une capucine au coq, l’autre aux fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 & 11,5 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#1036
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. Vroeg XIXe eeuws.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à un tiroir en ceinture. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#954
“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#800
Dertien verschillende roestvrij stalen horloges.
Treize montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#321
Een lampje van bruingepatineerd zamak, de kap gedragen door een putto en op marmeren sokkel. We voegen er een wandversiering van messing en brons in de vorm van een engeltje met bloemen aan toe.
Petite lampe en régule à patine brune. Abat-jour porté d’un putto sur socle en marbre. Nous ajoutons une applique en laiton et bronze en forme d’un angelot aux fleurs.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#513
Een antiek Chinees juwelenkabinetje met een uitschuifbaar spiegeltje en binnenin twee kleine en een groot schuifje. Het voorste paneeltje bewerkt met ivoren inlegwerk. Restant van lakzegel. Vroeg XIXe eeuw.
Ancien cabinet à bijoux chinois à glissière incrustée d’ivoire. Intérieur à trois tiroirs. XIXe siècle. Marque au cachet partielle de cire.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#598
Een vaas van Satsuma porselein met een decor van personages. XIXde eeuw.
Vase en porcelaine de Satsuma à décor polychrome et doré de personnages dans un paysage. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500/600 -
#341
“Staande beer met hoed”. Een bronzen stempel met initialen ‘A. D.’.
“Ours debout tenant un chapeau”. Cachet en bronze aux initiales A.D.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/40 -
#640
Een zilveren halssnoer bezet met koraal en een paar oorbellen en halssnoer van verzilverd metaal.
Un collier en argent et corail, une paire de boucles d’oreilles et un collier en métal argenté.No longer availableDim. 70,11 gEstimate: € 60/100 -
#565Afganistan
Een halssnoer, ring en gesp van zilver bezet verschillende half edelstenen.
Collier, bague et boucle en argent sertis de pierres fines.No longer availableDim. 280,19 gEstimate: € 100/150 -
#627
Een paar kopjes van oranjegeglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Tasses en porcelaine chinoise orange. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 60/80 -
#570
Twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 50/100