Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een jacquetbak.

Een jacquetbak.

Une robe du matin.
Dim. 34 x 44 cm
SKU: 2809210348.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12
    Edgar Bijtebier
    Period: 1875 - 1940

    “Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    Paysage des polders. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Dim. 25 x 46 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #484

    “Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.

    La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #53
    Hochler

    Een cartelklok in houten kast met handgeschilderd bloemendecor in de stijl van de Neuchâteloises. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cartel dans un coffret en bois à décor de fleurs peintes à la main dans le goût des Neuchâteloises. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Gustave De Bruyne
    Period: 1914-1981

    “Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 48 x 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Hugo Quirynen

    “Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 102 x 75 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #470

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 114 x 77 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73

    Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #577

    Een meerkleurig glazen lotelingenstok.

    Un bâton de loterie en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee pareltjes en een handgeschilderd porseleinen miniatuurtje (vervaagd).

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux perles et d'une miniature peinte à la main sur porcelaine (fanée).
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #115

    Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.

    Une paire de boucles d'oreilles longues en or jaune 18K. L: 4 cm.
    No longer available
    Dim. 4,36 g
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More