#427Een schaal van gecraqueleerd celadonporselein.
Un bol en porcelaine céladon craquelée.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#315Een zakhorloge van zilver 800‰.
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25 / 35 -
#694Een ovaal houten wandklokje met geëmailleerde witte wijzerplaat en messingen werk. Met gewichten en slinger. Enige slijtage aan de beschildering e.d.
Une horloge murale ovale en bois avec cadran émaillé blanc et travail en laiton. Avec poids et pendule. Quelques usures à la peinture, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#59“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
“Voiliers”. Fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#163“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#466Een verlengbare eettafel met gechromeerde potenstructuur met houten voetjes en met teakhouten bovenblad. Jaren ‘60.
Une table à manger extensible avec pieds chromés avec pieds en bois et plateau en teck. Années 1960.No longer availableDim. 72 x 160 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324Een lotje Engels zilver, bestaande uit twee verschillende zoutstrooiers, een mosterdpotje met blauw glazen recipiënt, een parfumflesje en een potje.
#388Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
#144Alfons Dekkers“Oude vrouw en jongeling bij kaarslicht.” Olieverf op paneel, gedateerd 1894. Gesigneerd.
Vieille femme et garçon à la lueur des bougies. Huile sur panneau, datée 1894. Signée.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 320 / 380 -
#577Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
Un bâton de loterie en verre multicolore.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 40 / 60