#434Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Marine. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#368
Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#630
Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
#288
#141
Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
Un plat ovale en argent repoussé. Poinçons allemands, 800/1000, ainsi qu'un petit vase en argent à trois pieds. h: 14 cm.No longer availableDim. 650,70 g 7 x 33,5 cmEstimate: € 300/350 -
#490
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#153Delvaux
“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#228
#402
Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
#243Delvaux
Een zijden foulard. Gemerkt.
#100Mora Chronometre
Een 18 K geelgouden zakhorloge. In origineel etui.
Une montre de poche en or jaune 18 carats. Dans son écrin d'origine.No longer availableDim. bruto: 70,34 g Ø 5 cmEstimate: € 500/600 -
#136Bidjar
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 362 x 278 cmEstimate: € 300/500