#361Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#498Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
#152“De ongelovige Thomas”. Olieverfschilderij op paneel naar Rubens. Op de achterkant: “gerestaureerd in 1961 door Bernard Janssens”.
L'Incrédule Thomas . Peinture à l'huile sur panneau d'après Rubens. Au dos: restaurée en 1961 par Bernard Janssens .No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#255Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.
#11Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
#487Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
#635Luchter van blauw en wit porselein en metaal, met zes lichtarmen.
#59Yvette Jansens“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
#21KernEen tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
#672Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Berglandschap met olijfboom”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1977, genummerd 2 en met opdracht.
Paysage de montagne avec olivier . Eau-forte. Signée, datée 1977, numérotée 2 et avec dédicace.No longer availableDim. 29,5 x 38,5 cmEstimate: € 30 / 40