Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Jamans sierzwaar met gesculpteerde houten schede.

Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.

Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.
Dim. l: 83 cm
SKU: 2505210631.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #631
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #648

    Een gebeeldhouwde Afrikaanse houten jager. We voegen er een pijl en boog aan toe.

    Un chasseur africain en bois sculpté. Nous ajoutons un arc et des flèches.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm; L: 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #164

    “Rijke oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    Moisson riche. Huile sur toile. Signeé et datée '72 .
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #678

    Een paar kunstboeken: - “De absurde realiteit van Jean Thomassen”. - “An unexpected journey. vrouw en kunst”.

    Quelques livres d'art: - L'absurde réalité de Jean Thomassen . - Un voyage inattendu. La femme et l'art .
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #422
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “De Boekenomhelzing”. Aquatint. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 8/10 buiten de plaat.

    L'étreinte du livre . Aquatinte. Signée, datée et numérotée 8/10 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #158
    Amphora, Czechoslovakia

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence à décor en relief émaillé multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #268

    Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.

    Une panthère stylisée en bronze en métal laqué noir.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #662
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Sloep op de oever”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    Chaloupe au bord de l’eau . Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #371

    Drie stuks brons, waaronder een Boeddhahoofd op houten sokkel.

    Trois pièces de bronze, dont une tête de Bouddha sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24, 25 & 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #206

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681
    Amphora, Austria

    Een sierjardinière van meerkleurig porselein, geflankeerd door twee meisjes. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière décorative en porcelaine multicolore, flanquée de deux filles. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #452

    “Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.

    Scènes orientalistes . Une série de trois dessins. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm (x3)
    Estimate: € 150 / 240
  • #414
    Paul R. Goris

    “Kamer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd 3/85 buiten de plaat. Klein letsel aan glas.

    Chambre . Lithographie. Signée, datée 1975 et numérotée 3/85 à l'extérieur de la plaque. Légers dégâts au verre.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More