#398Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
#128Delvaux, BruxellesEen handtas van bordeauxrood boxcalfleder met slot van geborsteld metaal.
Un sac à main en vachette rouge bordeaux avec serrure en métal brossé.No longer availableEstimate: € 330 / 380 -
#635Luchter van blauw en wit porselein en metaal, met zes lichtarmen.
#170Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
#349Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
#70Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
#369Marc Bruylants“De Lokroep”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd 7/20 buiten de plaat.
De Lokroep . Lithographie. Signée, datée de 1992 et numérotée 7/20 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332Een lot van vier oude speelgoed naaimachientjes.
#118Een gesculpteerde ebbenhouten olifant met kunststof slagtanden.
#9Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60