#611Een Amerikaanse sabel. Omstreeks 1880.
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320 / 400 -
#260Een 18 K geelgouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Broche en or jaune 18 K et argent sertie de diamants de taille ancienne avec un poids total de ca 0,70 ct.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#363Een gietijzeren schedel met scharnierende onderkaak.
#362Louis Rylant“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#526Een 18 K geelgouden schakelarmband met naamplaatje.
#694MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
#412“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
#664Een gemouleerd stenen reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1848 (apocrief). Met zegel achteraan.
Un relief en pierre moulée. Signé et daté 1848 (apocryphe). Avec cachet au dos.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#312“Zittende vrouw in de natuur”. Een bronzen bas-reliëf. Gesigneerd links onderaan.
Femme assise dans la nature . Un bas-relief en bronze. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 60 / 100