Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#764
“Geometrische compositie met rechthoeken.” Collage op papier.
#296
#326
#730
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
#818
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
#620
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct. VVS1.No longer availableDim. 10,72 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#180
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#346
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-inspiratie.
Un fauteuil sculpté, style inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#126
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
#631
“Keizer op draak”. Een gepolychromeerd bronzen beeld op een houten voetstuk.
”Empereur sur un dragon”. Une statue en bronze polychrome sur socle en bois.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 600 / 800