#35Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#438Een oude bronzen scheepsbel.
Une ancienne cloche maritime en bronze.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#70Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,70 ct. en druppelvormige rode koraal.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#181“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#511Een zittende Boeddha van messing.
Un Bouddha en laiton.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#324Maurice Brocas“Stilleven met cactus.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte et cactus”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#369Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Rokende man” en “Vrouw met pop”. Twee gouaches op papier. Beide gesigneerd.
”Homme qui fume” & “ Femme et poupée”. Deux gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 100 / 140 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750 / 850 -
#349Felix Eyskens“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poires”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.
Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#629Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 50 / 80