Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.

Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.

Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.
Dim. h 92 cm
SKU: 2806160665.
Category: Porselein.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #665
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #764

    Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.

    Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #788

    Een lot Brussels porselein, bestaande uit elf Madonnabeeldjes en twee kleine hoornvaasjes.

    Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant onze Vierges et deux petits cornets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #408

    Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #567

    Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    Een oud porseleinen popje met slaapoogjes. Duits werk.

    Petite poupée en porcelaine aux yeux dormeurs. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #792

    Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.

    Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #562

    Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.

    Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #571

    Een cachepot van Imariporselein met hexagonale vlakken.

    Cache-pot en porcelaine d’Imari aux cartouches hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #782

    Een lot van veertien Madonnabeeldjes van Brussels porselein en biscuit.

    Lot de quatorze statuettes de la Vierge en porcelaine et biscuit de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Een kleine dekselvaas van Cantonporselein met een decor van personages, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt.

    Petit vase couvert en porcelaine de Canton à décor de personnages, de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #371

    Een lot van twee figuurtjes en een kandelaar van polychroom porselein en één van beeldje van biscuit. Omstreeks 1900.

    Lot de deux figurines et un candélabre en porcelaine polychrome et une statuette en biscuit. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 20
  • #423

    Een paar kleine vaasjes van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Eén beschadigd en beide onderaan doorboord. XIXe eeuw.

    Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de personnages en cartouches. Un au dégâts, les deux à bases trouées.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #787

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit verschillende theepotten, suikerpotten en roomkannetjes, een vaas en enkele kopjes met schoteltjes.

    Lot de porcelaines variées comprenant des théières, des sucriers, des crémiers, un vase et quelques tasses et soucoupes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.

    Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #754

    Twee porseleinen sierborden met een handgeschilderd bloemendecor op het plat en een verguld bloemendecor in reliëf op de vleugel. Draagt een Meissen merk.

    Deux assiettes en porcelaine à décor de fleurs peint à la main dans le creux et de fleurs dorées en relief sur l’aile. Porte une marque ressemblant celle de Meissen.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #768

    Een siercoupe van meerkleurig porselein, versierd met musicerende engeltjes, druiven en een roos in hoogreliëf en afgewerkt met een handgeschilderd decor van bloemetjes. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine avec décor d’anges, roses et raisins et fleurs. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #293

    Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.

    Putto en porcelaine monochrome blanche. Réparation à l’aile.
    No longer available
    Dim. H 13,5 cm
    Estimate: € 24 / 30
  • #774

    Een lot van drie gedeeltelijke theeserviezen, een grote terrine en enkele schaaltjes van meerkleurig porselein en aardewerk.

    Lot de trois services à thé partiels, une grande terrine et quelques petits plats en porcelaine polychrome et faïence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een lot van twaalf heiligenbeeldjes van porselein en biscuit. We voegen er een biscuit groepje in de vorm van twee kindjes aan toe.

    Lot de douze statuettes de saints en porcelaine et de biscuit. Nous ajoutons un groupe en biscuit de deux petits enfants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #779

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee kopjes en onderbordjes van Limoges, een komfoortje, een Imaribordje, een Delfts bordje met Chinees decor en een bordje met een handgeschilderd bloemendecor.

    Lot de porcelaines et de faïences dont deux tasses et soucoupes de Limoges, un réchaud, une assiette d’Imari, une petite assiette de Delft à décor chinois et une petite assiette à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #713

    Een Madonna met kind van wit en verguld Brussels porselein onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #762

    Een gevarieerd lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje in de vorm van een hond, een groep met personages, schaaltjes, twee katjes op een kussen, een Japanse vaas en dekselvaas enz.

    Lot de porcelaines et de faïences comprenant une cruche en forme de chine, groupe de personnages, petits plats, deux petits chats sur un coussin, un vase japonais et une potiche etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #543

    Een ronde vaas van meerkleurig aardewerk met poëtische geschriften in cartouches. Medio XXe eeuw.

    Vase rond en faïence polychrome aux écritures poétiques en cartouches. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #561

    Een balustervaas van Chinees porselein met een floraal decor. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan de basis.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral. XIXe siècle. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #731

    Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.

    Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 89 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #684

    “Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.

    “Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #68
    Capodimonte

    “Musicerend meisje en een jongen”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    “Fille et garçon musiciens”. Groupe en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #544
    Francesco Tiradritti

    “Peintures murales egyptiennes”. Ed. Citadelles & Mazenod, Paris 2007. Zeer goede staat, met beschermhuls.

    “Peintures murales égyptiennes”. Ed. Citadelles & Mazenod, Paris 2007. Très bon état, avec étui de protection.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #708

    Een lot van twee Chinese wijzen met perziken, een voorstelling van Boeddha met fabeldier (Kleine beschadiging) en een Guan Yin van gesculpteerd hardhout.

    Lot de deux sages chinois aux pêches, une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux (petit dégât) et une Guanyin en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.

    Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #776

    Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.

    Lustre en métal et bois avec coupe en verre. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #202
    Antoine Edmond Joinville
    Period: 1801 - 1849

    “Dorpstafereel aan de Etna”. Een ‘Bilderuhr’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1829.

    “Scène de village au pied de l’Etna”. Un “Bilderuhr”. Huile sur toile. Signée et datée 1829.
    No longer available
    Dim. 80 x 55 cm
    Estimate: € 1200 / 2000
  • #366

    Een klein boekenkastje van gesculpteerd eikenhout.

    Petite bibliothèque en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #382
    Val St. Lambert

    Drie beeldjes van kleurloos geslepen kristal in de vorm van een liggende poes, een vos en een vlinder, waarvan twee in de originele verpakking.

    Trois statuettes en cristal taillé incolore en forme d’un chat couché, un renard et un papillon dont deux dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More