Similar lots by type
-
#186
Een eikenhouten Hollandse tweedeurskast met onderaan twee grote en twee kleine laden, de kap versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Une armoire hollandaise à deux portes en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs dans le bas, le dessus décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 250 x 195 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#539
Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40/60 -
#209
Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Meuble à une porte en chêne aux décors sculptés et laqués noirs.No longer availableDim. 85 65 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#694
Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
Petit bureau bas en pin à deux tiroirs.No longer availableDim. 69 x 117 x 69 cmEstimate: € 60/100 -
#697
Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120/200 -
#185
Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
Console en bois doré rococo. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 96 x 117 cmEstimate: € 400/600 -
#146
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#575
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50/70 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#196
Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600/800 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne avec trois portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 205 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#226
Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.No longer availableDim. 75 x 130 x 61 cmEstimate: € 240/320 -
#236
Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
Une table murale en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 61 x 134 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#206
Een verlengbare tafel met tapse poten.
Une table extensible avec des pieds fuselés.No longer availableDim. 77 x 220 x 105 cmEstimate: € 200/300 -
#698
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde à allonges en chêne reposant sur quatre pieds galbés. Avec un rallonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#537
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#156
Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
Une vitrine tombeau hollandaise en placage de noyer avec neuf tiroirs en bas et un miroir dans le centre sous la coiffe.No longer availableDim. 240 x 175 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#166
Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.
Un meuble en chêne de style Louis-Philippe avec quatre portes à panneaux et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 147 x 107 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#689
Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.
Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.No longer availableDim. 51,5 x 45 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#485
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#288
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
Bassine à raser en faïence française. Arthes de Montigny-sous-Perreux, vers 1800.No longer availableDim. 21 x 27 x 6 cmEstimate: € 55/60 -
#518
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen en vlinders. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs et de papillons. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 350/500 -
#448
Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 58 cm (m.s.)Estimate: € 100/120 -
#467
Drie diverse borden van veelkleurig Chinees porselein met famille rose decor met bloeiende planten. Tijdperk Qinglong. Eén met haarscheur.
Trois assiettes diverses en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de plantes fleuries. Époque Qinglong. Un avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 23,3 cmEstimate: € 100/120 -
#325Val Saint-Lambert
Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/70 -
#264Herman Van den BerghePeriod: 1890
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison de campagne avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60,5 x 80,5 cmEstimate: € 200/300 -
#135
“Vogeltje”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Petit oiseau". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#217
“Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.
"Cérès dans un char, allégorie de l'été". Groupe en porcelaine multicolore avec de nombreuses figures. Marqué en bas.No longer availableDim. 49,5 cmEstimate: € 400/500 -
#438
Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.
Un crâne de muntjac chinois sous un globe en verre sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 37 cm (globe)Estimate: € 25/40 -
#655
Een wandklok in houten kast en met emailschildering op de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale dans un meuble en bois et avec une peinture émaillée sur le cadran. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#617
Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.
Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#352
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 25/35