Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.

Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.

Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.
Dim. diam 28 cm
SKU: 2105190761.
Category: Porselein.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #761
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #611

    Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.

    Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #805

    Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Une assiette en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #727

    Een tulpenvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken en bloemen.

    Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #495

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.

    Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #616

    Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.

    Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #643

    Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 60,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #723

    Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.

    Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #293

    Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.

    Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #693

    Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.

    Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #687

    Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.

    Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #475

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.

    Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs dans le style Chine de Commande.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #703

    Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #820

    Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.

    Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #701

    Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #494

    Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw

    Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #485

    Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #875
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #697

    Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #872

    Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.

    Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #721

    Een paar schotels van Imariporselein.

    Une paire de plats en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Capo di Monte

    Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.

    Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #144
    Louis Waegemans

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #223
    Delvaux

    Een donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.

    Un sac à main en cuir rouge profond et porte-monnaie assorti. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #192
    Johann Joseph Hartmann
    Period: 1753 - 1830

    “Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.

    ”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.
    No longer available
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #418
    Christofle

    Een vierdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad van Wiskemann.

    Un service à café et thé en métal argenté. Sur plateau Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #846

    Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.

    Une carpette Mori-Bouchara en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 94 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #652

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 377 x 300 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #42
    J. Verschueren

    “Oude huizen aan de Dijle”. Een kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.

    Anciennes maisons près de la Dyle”. Une eau-forte en couleurs. Signée et datée 1933 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #645

    Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.

    Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #321

    “De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

    ”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #865
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #751

    Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More