#319Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#382Een lot van 2 keramische vintage schalen waaronder een bord met vis decor getekend Vallauris en een vakjesschaal in de vorm van een vis.
A lot of 2 ceramic vintage bowls including a dish with fish decor signed Vallauris and a compartmentalized bowl in the shape of a fish.No longer availableDim. l 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#423Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
A vintage ceramic West-Germany vase with a bulbous foot and 5 'rings', orange and brown tones.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#644ImariEen Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Een set van 2 keramische hoofden, vermoedelijk van dezelfde kunstenaar, het blauwe hoofdje draagt een monogram achteraan.
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#278Een vintage keramische West-Germany drip-glaze lampenvoet, met extra lichtpunt in de voet.
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
#588Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
A lot of pottery, consisting of a water jug marked Sax, a coffee pot with a crack at the bottom of the handle, 1 cup and 2 small bowls, and a bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
A Chinese porcelain cache-pot. Famille Jaune with dragon pattern and floral decoration.No longer availableDim. 27 x Ø30cmEstimate: € 120 / 180
#449“Fuglei natligt landskab”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Monogram onderaan CHP, opschrift achteraan.
"Fuglei natlgt landskap". A painting, mixed media on paper. Monogram at the bottom CHP, inscription at the back.No longer availableDim. 64 x 52cmEstimate: € 700 / 900 -
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#528Marcel TatonPeriod: °1957“Les Amoureux”. Bronzen compositie. In een bronzen kastje bevinden zich twee zoenende hoofden en vijf gepolijste metalen eieren. Achteraan gesigneerd en genummerd 1/1. Met certificaat van de kunstenaar vermeldend “Bronze - Cire Perdue numérotée 1/1”.
"Les Amoureux." Bronze composition. Inside a bronze cabinet are two kissing heads and five polished metal eggs. Signed and numbered 1/1 at the back. Comes with a certificate from the artist stating "Bronze - Lost wax numbered 1/1."No longer availableDim. 21 x 20 x 26 cmEstimate: € 240 / 300 -
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#312Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
#112Oswald PoreauPeriod: 1877 - 1955“Bloemenstilleven met waaier en handschoenen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life with fan and gloves." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#318Spirou HebdomadaireEen lot van 50 vintage Spirou magazines, Franstalige reeks, medio 1955. Publications hebdomadaires, 18e annee.
#554Een inktstel met twee vierkante kristallen inktpotten (één met schade aan een hoek) op een gevlamd marmeren basis. Messingen bolpootjes.
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.No longer availableDim. 45 x 63 x 23 cmEstimate: € 600 / 800