Similar lots by type
-
#168
Een cartelklok, bezet met schildpad en versierd met vuurverguld bronzen versieringen, zoals hermenhoofden, een arend, acanthusbladeren en een dansende putto. De gedreven en vergulde wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Op console. XIXe eeuw.
Une pendule de cartel, sertie d'écaille de tortue et ornée de décorations en bronze doré au feu, telles que des têtes d'hermes, un aigle, des feuilles d'acanthe et un putto dansant. Le cadran gaufré et doré à chiffres romains émaillés. Sur console. XIXème siècle.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 300/500 -
#175
Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.
Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 11 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#31
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 75/110 -
#11
Een antiek Madonnabeeldje van meerkleurig aardewerk van Nevers. Lichte schade. XVIIIe eeuw.
Ancienne Madone en faïence multicolore de Nevers. Dégâts légers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#7
“The Illustrated National Family Bible with commentaries of Scott and Henry” Ed. by the Rev. John Eadie. In lederen band met messingen sloten. Omstreeks 1870.
"La Bible nationale illustrée de la famille avec les commentaires de Scott et Henry" Ed. par le Rév. Jean Eadi. Dans un bracelet en cuir avec fermoirs en laiton. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120/160 -
#651
Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.
Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.No longer availableDim. Ø: 14 - 18 cmEstimate: € 40/60 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#547
Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200/240 -
#186
Engelse eikenhouten koffer in neogotische stijl. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais de style néo-gothique. XIXème siècle.No longer availableDim. 67 x 122 x 46 cmEstimate: € 75/100 -
#326
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec treuil à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#284
Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#551
Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 200/240 -
#21
Een Madonna met kind van meerkleurig aardewerk van Quimper. Achteraan gedateerd 1842.
Une Vierge à l'Enfant en poterie multicolore de Quimper. Datée 1842 au dos.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75/100 -
#81
Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#694
Twee verschillende hanglantaarntjes van messing met kapjes van gesatineerd en geslepen glas.
Deux lanternes suspendues en laiton différentes avec des abat-jour en verre satiné et taillé.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 50/60 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100/120 -
#637Peter Ipsen
Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.
Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#649Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Studie voor heraldische arend i.v.m. Arscota Ventosa 2”. Gravure. Gesigneerd en A.P. buiten de plaat.
"Étude pour l'aigle héraldique lié à Arscota Ventosa 2". Gravure. Signée et AP hors planche.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#495
Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
Un cimeterre à poignée et fourreau en métal argenté finement décoré.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#527
Een verguld houten Thaise Boeddha.
Un bouddha thaïlandais en bois doré.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80/120 -
#162Hilaire Bals
“Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Canards sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 500/700 -
#110
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en onyx.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'onyx.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000/1200 -
#413
Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.
Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55/75 -
#528
Een verguld Thais Boeddhistisch hoofddeksel met glazen kraaltjes en spiegeltjes.
Un casque bouddhiste thaïlandais doré avec des perles de verre et des miroirs.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#630
Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#86
Kinderwagentje van hout met twee plaatsen.
Poussette en bois à deux places.No longer availableDim. 62x80x52cmEstimate: € 80/100