#424Rémy Cornelissen“Don Quichot” Litho, genummerd 21/50. Gesigneerd buiten de plaat.
“Don Quixote” Lithograph, numbered 21/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 75 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
#109Hilaire Bals“Stilleven met pruimen en glas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Bals H”.
Still life with plums and glass. A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 150 / 200 -
#556Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 299 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een lot sigarenparafernalia, bestaande uit een gesculpteerd houten kistje met enkele luciferdoosjes, een glazen Habana pot en een sigarenknipper.
A lot of cigar paraphernalia, consisting of a carved wooden box with some matchboxes, a glass Habana jar and a cigar cutter.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#622Een paar verchroomde designkandelaars.
A pair of chrome-plated designer candlesticks.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#523Een lot van 3 Afrikaanse brons gesculpteerde maskers.
#378Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa.
#57Een kolompendule met marquetterie en emaille wijzerplaat, achteraan gemerkt Halu A Paris.
A column clock with marquetry and enamel dial, marked Halu A Paris on the back.No longer availableDim. 48 x 24 x 14 cmEstimate: € 40 / 50