#309“Het geluk komt morgen”. Een vintage filmposter.
“Het geluk komt morgen”. Vintage film poster.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#667MärklinEen paar Märklin locomotieven code tender 889 - 12R880, R880, beide met kolenwagen.
A pair of Märklin locomotives code tender 889 - 12R880, R880, both with coal car.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#653Een modern gevormde vaas in fumé glas.
#700Een achthoekige decoratieve massief houten coupe op ronde voet.
#68Een paar gedreven zilveren kommetjes, met decor van engelen. Duitse keuren. 800‰.
#562Tolmino GiosEen retro koersfiets, kader 56. In goede werkende staat, 14 versnellingen en een ‘San Marco Rolls’ zadel. 28 inch wielen.
A retro racing bicycle, frame 56. In good working condition, 14 gears and a 'San Marco Rolls' saddle. 28 inch wheels.No longer availableDim. 95 x 160 cmEstimate: € 220 / 340 -
#126Jitona Sobeslav B. Landsman & H NepozitekPeriod: 1960Een vintage walnootgefineerde mid-century design vitrinekast. In Expo’58 stijl, ontworpen door Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, voor Jitona Soběslav.
A vintage walnut veneer mid-century design display cabinet. In Expo'58 style, designed by Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, for Jitona Soběslav.No longer availableDim. 136 x 43 x 118cmEstimate: € 300 / 400 -
#99H. Dumont“Hoeve bij het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Craquelé schade aan de verf.
“Homestead by the lake.” Oil on canvas. Signed. Crackle damage to the paint.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 120 / 160 -
#520Een lange fantasie halssnoer met rubeliet met hanger bezet met markasiet en parels.
A long fantasy necklace with rubelite with pendant set with marcasite and pearls.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#378Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa.
#210Een 14 karaats roze kleurige ring bezet met kleine witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 carat pink colored ring set with small white and cognac colored brilliants with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 800 / 1000 -
“Canal view in medieval town.” Watercolor on paper. Signed. Light tears at top left.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 120 / 200