#210Een 14 karaats roze kleurige ring bezet met kleine witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 carat pink colored ring set with small white and cognac colored brilliants with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 800 / 1000 -
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#255Bibliothèque NationalePeriod: 1846-1851A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)
#237Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.
An analog camera, Nikon F3 with 3 lenses: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#74Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.
'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.No longer availableDim. h 69 x b 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Een set van 2 sixties vaasjes beide gemerkt W Germany.
#656Een Oosters handgeknoopte loper, met zichtbare gebruiksporen.
An oriental hand-knotted runner, with visible signs of wear.No longer availableDim. 315 x 100cmEstimate: € 35 / 45 -
#60Een parelhalssnoer met verguld slot.
A pearl necklace with a gold-plated clasp.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674Een kavel bestaande uit drie - Liebig chromo-albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en een kleine collectie postzegels van speciale uitgaven.
A lot consisting of three chromo - Liebig albums, a sticker book from Chocolat Aigon and a small collection of stamps from special editions.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#521Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.No longer availableDim. 224 x 80cmEstimate: € 50 / 80 -
#392Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a scene with soapstone and floral decoration in relief.No longer availableDim. 91 x 30cmEstimate: € 80 / 100