#79“Hoevezicht bij akker.” & “Dorpzicht bij Mariaburg.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk door Bouwaers.
“Farm view at field.” & “Village view near Mariaburg.” Oil paint on panel. Presumably by Bouwaers.No longer availableDim. 15 x 22 cm & 12 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#608Een paar Chinees porseleinen vazen, famille verte met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases, famille verte with various figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Een Japanse houtsnede van een Kimono Ontwerp.
#196Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#19J.F. Leizelt‘Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam de Cote du Cingle’, een ingekleurde gravure door J.F. Leizelt.
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct., een amethist cabochon van ± 12,50 ct en kleine saffieren.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of ± 0.20 ct, an amethyst cabochon of ± 12.50 ct and small sapphires.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#451Een paar Chinees porseleinen vazen, met bloemendecor. Periode revolutie.
#315Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 167 tot en met 216. Ed. Standaard Uitgeverij. Redelijke tot goede staat. 50 exemplaren.
Suske and Wiske. The red series in four colors. Issues 167 through 216. Ed. Standard Publisher. Reasonable to good condition. 50 copies.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#147DelvauxEen bruin lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Charme” met dubbele draagriem en ritssluiting.
A brown leather handbag, marked Delvaux, model "Charme" with double carrying strap and zipper.No longer availableDim. 23 x 32cmEstimate: € 440 / 480 -
#15Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Three strips of oriental patchwork with characters.No longer availableDim. 140 & 130 x 43 cmEstimate: € 40 / 60