#186Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#436Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug.No longer availableDim. 329 x 213Estimate: € 200 / 300 -
#654Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#272‘Man met vee aan het water’, olieverf op paneel rechtsonder gesigneerd ‘Chwala’.
#107“De Karnster.” Bronzen sculptuur. 20ste eeuws.
“The churner.” Bronze sculpture. 20th century.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#683Een collectie parfumflesjes.
A collection of perfume bottles.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#697Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
#283Een polychroom porseleinen beeld van een springende poema.
A polychrome porcelain sculpture of a jumping puma.No longer availableDim. l 53 cm, h 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#43NathanEen beige lederen handtas, gemerkt N.
A beige leather handbag, gemerkt N.No longer availableDim. h 25 x b 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#657MärklinEen lot van Märklin treinen bestaande uit, stoomlocomotief, wagon en kolenwagen, blik en metaal. Locomotief R12910, Wagon 18740, Kolenwagen 899.
A lot of Märklin trains consisting of a steam locomotive, wagon and coal wagon, tin and metal. Locomotive R12910, Wagon 18740, Coal Wagon 899.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50