#22Een grote dubbele speculaasplank met de afbeelding van een man en een vrouw.
A large double speculoos tray with the image of a man and a woman.No longer availableDim. h 90 x b 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#83Herend HungaryEen lot van 3 stuks Herend porselein waaronder 2 kleine bloempotjes van de Apponyi reeks en 1 schaaltje. Allen gemerkt Herend Hungary Handpainted.
lot of 3 pieces of Herend porcelain, including 2 small flower pots from the Apponyi series and 1 dish. All marked Herend Hungary Handpainted.No longer availableDim. Ø20.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#300Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#451Een paar Chinees porseleinen vazen, met bloemendecor. Periode revolutie.
#184Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#371Een Afrikaans aardewerken kleine buste.
An African pottery small bust.No longer availableDim. h 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#234‘Dorpsstraat op een druilerige dag’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Groux.
'Village street on a drizzly day', oil on canvas, signed Groux lower right.No longer availableDim. h 80 x b 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#143“Meisje met boek en mand”. Een bronzen beeldje, getekend “Chargeboeuf d’après Pascau”.
Girl with book and basket. A bronze patinated figurine, signed "Chargeboeuf d'après Pascau".No longer availableDim. 20cmEstimate: € 280 / 320