#178DelheidEen zilveren dienblad met versiering op de rand en onderaan gemerkt D en 800.
A silver tray with decoration on the edge and marked D and 800 at the bottom.No longer availableDim. 800‰ 1370g 40 x 30 cmEstimate: € 700 / 800 -
#690Een sac-à-perles plafondlampje in koper en kristal.
#461Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.
A large neck vase of multicolored Japanese porcelain, decorated with geishas and landscapes in recesses. Surrounded by blooming peonies. Small flake on the edge and restoration on the bottom. Era Meiji.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#387Een abstracte figuur in gesculpteerd hout.
An abstract figure in sculpted wood.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Bibliothèque NationalePeriod: 1846-1851A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)
#307Een set van 2 sixties vaasjes beide gemerkt W Germany.
#613Een antiek Vlaams aardewerken vaas met vloeiende kleuren in de massa en horizontale ribbels in het reliëf rondom.
An antique Flemish earthenware vase with flowing colors in the mass and horizontal ridges in the relief all around.No longer availableDim. 36 x Ø18cmEstimate: € 35 / 55 -
#364Een messing juwelenkistje uit het eerste deel van de vorige eeuw met de voorstelling van dieren. De sleutel ontbreekt.
A brass jewelery box from the first part of the last century depicting animals. The key is missing.No longer availableDim. 11.5 x 20 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#524Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#243Een paar girandoles met 5 lichtpunten.
A pair of girandoles with 5 light points.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 200 / 250