Similar lots by type
-
#382
Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.
Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#528
Een bolle pot van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Pot sphérique en faïence à glaçure verte. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#663
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250/400 -
#2
Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#768Jan CockxPeriod: 1891-1976
Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#12
Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#363Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#806
Een gedeeltelijk servies van Staffordshire met rode landschapsdecors, bestaande uit zeven grote borden, zes kleine borden, twee kommen, drie kommetjes met onderbordjes en drie schaaltjes. We voegen er twee terrines van Beiers porselein aan toe.
Partie de service de Staffordshire à décor de paysages en rouge, comprenant sept grandes et six petites assiettes, deux bols, trois tasses et soucoupes et trois petits plats. Nous ajoutons deux terrines en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#14Longwy
Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.
Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 22 cmEstimate: € 40/50 -
#271Longwy
Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 160/180 -
#131Lejan
“Tortelduifjes”. Een art deco beeld van roze aardewerk. Gesigneerd.
“Tourterelles”. Sculpture art déco en faïence rose. Signée.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#373
Een visschotel van groen en witgeglazuurd aardewerk. Gemerkt ‘A.M.’
Plat à poisson en faïence verte et blanche. Marque A.M.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 24/30 -
#11
Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.
Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.No longer availableDim. h: 34 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#349Becquet
Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20/25 -
#653
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50/80 -
#637
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#143Lemanceau
“Herten”. Een art deco groep van wit aardewerk. Gesigneerd.
“Cerfs”. Groupe art déco en faïence blanche. Signé.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#9
“Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
“Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#337
Een lot van vier Delftse tegels. Barst en beschadiging.
Lot de quatre carreaux de Delft. Fêle et dégât.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 20/40 -
#659Slack & Brownlow, Manchester
Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/60 -
#553
“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
“Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#417
“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#568
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#628
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vrouw met een trom.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’une femme au tambour.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 60/100 -
#94Marcus Designs England
“Agincourt”. Twee handgeschilderde gipsen plaquettes met historische voorstellingen.
“Agincourt”. Deux plaquettes en plâtre peintes à la main avec des représentations historiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#327
Een kastanjehouten molenschep.
Pelle de meunier en châtaigner.No longer availableDim. 149 cmEstimate: € 70/90 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 1000/1200 -
#275
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600/400 -
#198Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen van Mieghem.
“L’émigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750/1000 -
#562
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#345
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 100/150 -
#476
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#532G. Le Cocq
“De branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#288Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180/240