Similar lots by type
-
#328Fontenelle
“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#443
Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.
Une serie de trois boules en faïence et glaçure tachetée.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#278
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 140/160 -
#268
Een groot bord van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de Klauw.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base De Klauw.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 130/150 -
#331Amphora, Czechoslovakia
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/220 -
#4
Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.
Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/75 -
#761Regensburg
Een bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#433Fontenelle
Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#307Rouen
Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#431Boch frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280/340 -
#747
Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.
Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25; Ø: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#18
Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#812New Time - Boch frères
Een theeserviesje van groen en beige aardewerk, bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkannetje. Met kopjes en bordjes voor zes personen. Eén oortje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. 1961.
Un service à thé en faïence beige et vert, comprenant une théière, un sucrier et un pot à lait. Avec six tasses et sous-tasses. Une oreille de tasse à été restaurée. Marque sous la base. 1961.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#423
Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26/30 -
#451
Een lotje Satsuma-aardewerk, waarbij een paar vaasjes en drie miniatuur vaasjes, waarbij twee dekselvaasjes.
Un lot de faïence Satsuma, dont une paire de vases et trois vases miniatures, dont deux vases à couvercle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#288
Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#393
Twee kruisbeelden met rozen en twee rozenkransen van meerkleurig aardewerk, waarbij drie Frans en één Belgisch. Allen gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Deux crucifix à roses et deux rosaires en faïence polychrome. Trois venant de France, deux venant de Belgique. Tous avec marque. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40/60 -
#377
Een hors d’oeuvreschaal van meerkleurig aardewerk in de vorm van slabladeren en een kreeft. Staart gerestaureerd.
Un plateau à hors d’oeuvre en faïence polychrome en forme de feuilles de laitue et homard. La queue est restaurée.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#401
Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#397Petrus Regout
Een lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.
Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#418
Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#211
Een antieke grafurne uit de vroege ijzertijd, circa 2500 jaar geleden. Een Ranstse archeologische vondst.
Une urne mortuaire antique datant de l'âge de fer, +- 2500 années. Trouvaille archéologique de Rants.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#387
Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.
”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 80/100 -
#480
Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
Deux grandes cruches décoratives en faïence de Delft, décor de bateaux de pêche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#50
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. SI 3.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct SI 3.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 500/600 -
#165
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200/300 -
#16
Een mahoniehouten tweedeurskastje met rood marmeren blad.
Une petite armoire à deux portes en acajou et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 85 x 76 x 41 cmEstimate: € 30/40 -
#661
Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80/120 -
#528
Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décors de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180 -
#371
Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 19; Ø: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#558
“Chinese wijze”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350/450 -
#119Henri Joseph Pauwels
“Zomers hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage estival à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 120/200 -
#523
“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/250 -
#286
Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200/240 -
#595
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#791
Een karafje en zes borrelglaasjes van mauve en kleurloos geslepen Boheems kristal. Op presenteerspiegeltje.
Une carafe et six petits verres à goutte en cristal de Bohème taillé incolore et mauve. Sur un petit plateau miroir.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100