#381Een groot lot kunstboeken.
#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#190Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300 / 500 -
#670Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#234Simonne Beardswood“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#469“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#262George Steel“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35