#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#800Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200 / 250 -
#118Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw decor.
Une cruche Westerwald en faïence à décor bleu.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#100Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.
Chaîne à maillons tissés en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#653Drie Chinese hoofden van aardewerk.
#711Minton, EnglandEen lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#313Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.
Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80