Other lots in this auction
-
#122Edward Van Rijswijck
“Stilleven met bloemenmand” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte au panier de fleurs » Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. h12cm x b16cmEstimate: € 300/400 -
#289
Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 100/120 -
#630
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availableDim. H: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#677Judeco Belgium
Tafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50/80 -
#333
Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40/60 -
#648
Een lot schermbenodigdheden, bestaande uit een degen, een masker en een handschoen. Bijgevoegd een officiersbaton en een met leder beklede grote baton.
Lot de fournitures d'escrime, composé d'une épée, d'un masque et d'un gant. Attaché un bâton d'officier et un grand bâton recouvert de cuir.No longer availableDim. L: 60-110 cmEstimate: € 45/55 -
#169Emile Durieux
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Marine avec voiliers”. Huile sur toile. Retoilée. Signée.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#595Kaiser W. Germany
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40/50 -
#199J. Brouwers
“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#495
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 420/480 -
#565
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500/550 -
#667
Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.
Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.No longer availableDim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cmEstimate: € 40/50