#564
Een bolhoed van een Belgische tamboer - klaroenspeler. Model 18 november 1881.
#788
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#149Romain SteppePeriod: 1859 1927
“Zeilschepen op zee bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voiliers en pleine mer au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#614
Twee XIXe eeuwse Belgische tschakos.
Deux shakos belges du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#376
Een eikenhouten gatelegtafel.
#461
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een neushoornkop.
#61
Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
#371
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.
#304Juvenia, Bruxelles
Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op gietijzeren voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200 -
#287
“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#351
Een eikenhouten schrijfkistje met verscheidene compartimenten binnenin.
#640Tissot
Een kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
Petite montre à bracelet ancienne à boîtier en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 50/70