#199“Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.
#84De Vos“Stilleven met appelschaal en tinnen kan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coupe à pommes et verseuse en étain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223Een zilveren mosterd-en zoutstel met lepeltje.
Un ensemble à moutarde et sels en argent. Avec une petite cuillère.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#433“Tabac de St. Omer.” Een aardewerken tabakspot met koperen deksel.
#665Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
#601“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
#295Een parelhalssnoer met verzilverd magnetisch slot.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un lot de quatre dessins: Une aquarelle chinoise sur soie (dégâts) . Baraldi. “Salomé (Oscar Wilde)”. Techniques mixtes. F.M. Melckers 1937. “Homme et chapeau”. Pastel. Ecole belge XIXème siècle.““Portrait d’homme”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.No longer availableEstimate: € 80 / 120