Other lots in this auction
-
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.
Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.No longer availableDim. h: 12 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#367De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.
”Le mobil de Tintin”. Un modèle en bois, travail africain.No longer availableDim. L 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.
”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.No longer availableDim. 115 x 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#726Een zijden tapijtje met levensboom.
Un tapis en soie avec un décor d’arbre de vie.No longer availableDim. 69 x 53 cmEstimate: € 100 / 160 -
#461LladroEen geisha van polychroom porselein.
Une geisha en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#888Een lot van drie XIXde eeuwse gebedenboekjes, waarvan twee met een kaft van bewerkt ivoor. We voegen er een bonbondoos met ruraal tafereel aan toe.
Un lot de trois livres de prière du XIXème siècle, dont deux avec une couverture en ivoire. Nous ajoutons une boîte à bonbons avec une scène rural.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#35Een paar 18 karaats wit en geel gouden hemdenknoopjes bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#394Een lot van vier kristallen siervoorwerpen. Bestaande uit twee schalen, een vaas en een bonbonnière waarvan drie Murano en één Boheems.
Un lot de cristal comprenant deux plats, un vase et une bonbonnière. Les trois premiers Murano et le dernier en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#794Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.No longer availableDim. 144 x 82 cmEstimate: € 200 / 220


