Other lots in this auction
-
#216Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360 / 400 -
#517Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een oude wijze en kinderen. Tijdperk Hongxian.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 130 -
#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Atelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#586LilihanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 418 x 332 cmEstimate: € 120 / 200 -
#783Twee bronzen paardenhoofdjes, vermoedelijk gebruikt als versiering voor de dop van een karaf.
Deux têtes de chevaux en bronze, probablement utilisées comme bouchons à bouteilles.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#268Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.
Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 70 / 80 -
#126Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#768Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#751Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.
Vase couvert en faïence polychorme. Petit éclat au couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#873LladroEen verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240


