#91“Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#27Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen met bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 400 / 500 -
#326Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#8Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Salvador Dali“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#379Roméo DumoulinPaar kleurenlitho’s. Gesigneerd binnen de plaat.
Paire de lithos en couleurs. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 80