Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2901190420.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #141
    Louis Leloup

    Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.

    Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #133
    Tip Gallé

    Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.

    Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Een halsketting van zoetwaterparels met bijpassende oorbellen. In etui.

    Un collier de perles d’eau douce et boucles d’oreilles assorties. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #550
    Bulurbaft

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 171 x 132 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #463

    Een sierkandelaar in meerkleurig biscuit in de vorm van een vrouw bij een zuil. Onderaan gemerkt. Eind XIXe eeuw.

    Un candélabre en biscuit polychrome en forme de femme et de colonne.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #96

    Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.

    Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 101 x 128 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #184
    Franz Livemont

    “Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #413

    Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.

    Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #711

    Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.

    Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    “Hotai met beker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Hotaï et gobelet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154
    Pierre Alechinsky

    “On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #284
    Koers

    “Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.

    ”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More