#276Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
#457Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
#728Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Une assiette creuse de décoration en porcelaine Imari fine, décor de vase à fleurs dans un jardin dans le plat et pivoines sur l’aile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#726Een zijden tapijtje met levensboom.
#422Joris Titz“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497“De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.
”Les quatre visages”. Une tête en bronze chinoise.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 80 / 100