Similar lots by type
-
#261Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
Une paire de vases à couvercle en poterie hollandaise multicolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Twee stuks XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een bordje van de Porceleyne Byl en een knobbelvaas met zeldzaam decor van Flora (de zomer). Professioneel gerestaureerd aan de hals.
Deux pièces en faïence de Delft du XVIIIe siècle, composées d'une assiette de Porceleyne Byl et d'un vase à pommeau au décor rare de Flora (l'été). Restauré professionnellement au niveau du col.No longer availableDim. Ø: 23 cm h: 29 cmEstimate: € 130 / 150 -
#527Een merkwaardige hoge dekselvaas van gecraqueleerd Chinees aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en personages, waarbij enkele in reliëf. Vogeltje op het deksel gerestaureerd.
Un remarquable vase haut à couvercle en faïence de Chine craquelée, orné d'un décor multicolore d'animaux et de personnages dont certains en relief. Petit oiseau sur le couvercle a été restauré.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48Een antieke aardewerken kruik.
Une cruche antique en faïence.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#28Julius Dressler, AustriaEen tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.
Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#395Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.
Une pendule de cheminée en poterie de Rouen avec un cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
Un vase en faïence à glaçure multicolore.No longer availableDim. h; 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#689Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#417Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 80 -
#629Koninklijke Porceleyne FlesEen recent zevendelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture récente de sept pièces en faïence de Delft bleu et blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een paar porseleinen bloempotjes met wit reliëfdecor van palmbomen op blauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.
Paire de pots de fleurs en porcelaine à décor en relief blanc de palmiers sur fond bleu. Marqué en bas. L'un avec éclat au bord.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 90 / 100 -
#393Een Perzisch aardewerken dekselpotje met koperen rand en een aardewerken kom met blauw glazuur.
Une jarre persane en faïence avec un rebord en cuivre et un bol en faïence émaillée bleue.No longer availableDim. Ø: 10 & 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#43M. Bleck“Vrouwelijk naakt”. Een terracotta beeld. Gesigneerd en gedateerd ‘84. Restauratie(?) achteraan.
Femme nue. Une statue en terre cuite. Signée et datée '84. Restauration (?) au dos.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#253Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.
Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.No longer availableDim. 22,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.
Un cheval en faïence émaillée multicolore. Travail chinois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Een paar zeshoekige aardewerken vazen met een decor van vruchten op oranje achtergrond. Engeland.
Une paire de vases hexagonaux en faïence à décor de fruits sur fond orange. Angleterre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#438Twee verschillende vazen van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. De kleinste met restauratie aan de rand.
Deux vases différents en poterie chinoise à glaçure sang-de-boeuf. Le plus petit avec restauration sur le bord.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#561Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.
Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.No longer availableDim. h: 32 & 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#49Een uit zes aardewerken tegels opgebouwd tableautje met ossenkop hoekmotieven. XVIIIe eeuw.
Tableau composé de six carreaux de faïence à motifs tête de bœuf sur les angles. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.
Trois pièces de poterie de Cologne, composées d'une cruche, d'un pichet et d'une chope à bière avec couvercle en étain.No longer availableDim. h: 28 - 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#31Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.
Un pot à tabac en terre cuite, décoré d'un décor en relief de putti. Marqué 'F.G.' en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#653Een lot aardewerk en steengoed, waarbij vier puddingvormen, vier kruiken en een grote Keulse jardinière.
Un lot de poterie et de grès, dont quatre moules à pudding, quatre pichets et une grande jardinière de Cologne.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#440Een majolica vaas met meerkleurig bloemen- en plantendecor en met koppen als handvatten.
Vase en majolique à décor de fleurs et de plantes multicolores et anses pour tasses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#400“Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.
Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 400 / 500 -
#235Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 280 / 350 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#644Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
Un vase en opaline gris, décoré d'éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#632Armand JamarPeriod: 1870-1946“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Le Purgatoire”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#168Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.
Une horloge en marbre trois pièces sertie de colonnes en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#22Gustave De BruynePeriod: 1914-1981“Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 48 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Louis VuittonUnisex schoudertas in donkerbruin leder met winkeltas.
Sac à bandoulière unisexe en cuir marron foncé avec cabas.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#321Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
Trois vases en poterie belge (marqués en bas).No longer availableDim. h: 16 en 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#362Twee gepolychromeerde gipsen hoofdjes als wandversiering. China, jaren ‘60.
Deux têtes en plâtre polychrome comme décoration murale. Chine, années 1960.No longer availableDim. h: 20 en 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350


