Similar lots by type
-
#643“Man met mand vol kostbaarheden op de rug van een zwaluw”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et panier remplis de choses précieuses sur le dos d’une hirondelle”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587“Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607“Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567“Hotai met beker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï et gobelet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547“Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.
”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#623“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et parchemin de sagesse”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#577“Drinkend koppel aan een tafel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple buvant à table”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568“Kunstsmid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Forgeron. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté.No longer availableDim. h: 3,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593“Man en vrouw bij een mand met fruit”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et femme et panier de fruits”. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Een paar vissers van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. Begin XXe eeuw.
Une paire de pêcheurs en ivoire de Chine sculptée sur socles en bois. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#633“Man met drum”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et tambour”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637“Man met scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et parchemin”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#561“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Vieil homme sur une grue”. Un netsuke polychrome sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Een lot van drie gesculpteerde nijlpaardtanden met beeltenissen van de Heilige Familie. Op sokkeltjes.
Un lot de trois dents d'hippopotame sculptées représentant la Sainte Famille. Sur socles.No longer availableDim. h: 16 - 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#356Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542“Bloemen”. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Altink.
”Fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Altink.No longer availableDim. 49 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring met bezet een centrale diamant van ± 0,92 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,92 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een houten Boliviaans Quena beeldje van een panfluitspeler.
Une statue en bois bolivien Quena en forme de joueur de pan.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#33Een karafje en een kruik van glas met respectievelijk een tinnen en een verzilverd koperen montuur.
Une carafe et une cruche en verre avec montures en cuivre et étain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#104A. Moens“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#657Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een landschapsdecor van personages en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een man op een paard. Eind XIXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué doré, décoration de personnages et paysage, finition d’un netsuke en ivoire finement sculpté en forme d’un homme sur un cheval.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#339“John Kennedy - Half Dollar”. 9 munten in een lijstje.
”John Kennedy - Half Dollar”. 9 pièces dans un cadre.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#386Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554“Tempeltje aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Smit.
”Temple au bord du village”. Huile sur toile. Porte une signature: Smit.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#61“Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.
”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70

