Similar lots by type
-
#726Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#651Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.
Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#697Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#181“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#713Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.No longer availableDim. (194 x 40 cm) x 6Estimate: € 200 / 300 -
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#691Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#628Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#687Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 50 / 80 -
#486Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#188Een paar bronzen tuinvazen met decoratie van sater-en ramshoofden en druivenranken.
Une paire de vases de jardin, décorations de satires, têtes de béliers et vignes.No longer availableDim. h: 68 cm x Ø 39 cmEstimate: € 3500 / 4000 -
#227Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198“Neptunus”. Een bronzen beeld.
”Neptune”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 149 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#874Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#515Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.
Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met doosje van schildpad. Letsel aan wijzerplaat en doosje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct engravée avec une boite en tortue.No longer availableDim. 30,33 gEstimate: € 250 / 350 -
#426Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
Un coffre à relief en cuivre, scène de village en décoration.No longer availableDim. 38 x 37 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#802“Geometrische compositie.” Collage van papier.
”Composition géométrique”. Collage sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes, een kruisje en een nagelmesje.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles, une petite croix et un coupe-ongles.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 120 / 150 -
#836Een witmetalen schildersezel.
Un chevalet en fer blanc.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100 / 120 -
#715Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale solitair van ± 1,01 ct. Color IP1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et un solitaire central de ± 1,01 ct. Couleur IP1.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#91Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#396Een paar gebeeldhouwde eikenhouten armstoeltjes met getorste stijlen en bekleed met fluweel.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, montants torsadés et revêtement en velours.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#523Een voorstelling van Boeddha van gepolychromeerd hout. Eind XIXe eeuw.
Une représentation de Bouddha en bois polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#522“Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. 62 x 38 cmEstimate: € 40 / 60




