#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
#63JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
#119QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#45Een lot van 2 tinnen items, theekan en sierschotel.
A lot of 2 pewter items, teapot and decorative plate.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30 / 40