#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
#48Een versierde dirigeerstok in zijn kartonnen verpakking.
#41Een oude snoep/apothekersbokaal in glas.
#192Een gevarieerd lot van 9 strips.
A mixed lot of 9 comics.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 50 -
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
#242Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#180Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. Ø8cmEstimate: € 40 / 60 -
#63JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 8 cmEstimate: € 40 / 60