No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#192Een gevarieerd lot van 9 strips.
A mixed lot of 9 comics.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 50 -
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#47Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
#619“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
#31Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
#74Daum FranceEen vierkante gegoten kleurloos kristallen vaas. Twee beschadigingen aan de onderhoeken. Gesigneerd.
A square molded colorless crystal vase. Two damages to the bottom corners. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 60 / 80