#1Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
#86Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyDim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#65Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#117Een verzilverde set van theepot met bijhorende suikerpot en melkkannetje.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#37Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm