Other lots in this auction
-
#78Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50 -
#42Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
A round gilded frame with a painted silk liner featuring floral elements.No longer availableOnline onlyDim. Ø37cmEstimate: € 10 / 20 -
#181Een houten onderstel voor een klein kanonnetje.
A wooden base for a small cannon.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
A vintage silver-plated warming dish divided into 3 compartments. Marked "Cornet 48" on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x Ø 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#94Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
Mami Wata. A bronze figurine of a mermaid. Senegal or Ivory Coast.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cEstimate: € 80 / 120 -
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#120RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#76Een lot Art Deco varia, bestaande uit een koperen dekselpotje, twee foto kadertjes en een glazen karaf.
A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#87Miriam“Bald Eagle.” Een kunststoffen beeld. Serie ‘Valentino’.
"Bald Eagle." A plastic sculpture. Series 'Valentino'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 15 / 25

