#72Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
#48Een versierde dirigeerstok in zijn kartonnen verpakking.
#165Een koperen gesculpteerde kandelaar.
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20