#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
No longer availableOnline only -
#93Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#37Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
#71Rozé SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.