#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#89Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#181Een houten onderstel voor een klein kanonnetje.
#59Royal Stone China“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40