#373
#57
#18
#771
Coupe in halfkristal, paarse kleur.
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
#303
#287Val St. Lambert
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
#338Val St. Lambert
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
Vase en cristal mauve. Années 50.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40
#140
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et des cabochons de calcédoine de ± 8 ct.No longer availableDim. 18,24 gEstimate: € 1300/1500 -
#56
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
#129
Une affiche originale de l’inauguration de drapeau de 1951 et fraternité entre les anciens combattants Flamands et Wallons.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#37
Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#211
Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.
#755
Trois lithographies signées hors planche. Entre autres de Jan De Winter.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
#199
“Violist”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Ryback.
“Le violoniste”. Huile sur panneau. Porte une signature: Ryback.No longer availableDim. 38 x 37 cmEstimate: € 300/500 -
#791Jean Baptiste De Noter
Deux gravures. “Janneken” et “Mieken”. Les enfants du Géant. Avec passe-partout.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 50/60 -
#439Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Zicht op Lier”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Lierre”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 9 x 8,5 cmEstimate: € 15/25 -
#497
Suite de cartes militaires éditées par l’ ‘ institut cartographique militaire’ jan.-fév. 1899. 5 parties de cartes renforcées à la toile.No longer availableEstimate: € 40/50