Other lots in this auction
-
#360
Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.
Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.No longer availableDim. 214,35 gEstimate: € 50/80 -
#621
Een glazen fallus ofte lingam.
Un phallus en verre dit lingam.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#857
Een sac-à-perles in vijf niveaus.
Un sac-à-perles en cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#165
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en een Australische parel. Met certificaat.
Une chaîne en or rose avec pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,13 ct. et d’une perle australienne. Avec certificat.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 500/600 -
#55Longines Présene
Een roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.
Une montre en acier inoxydable quartz à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#261
Twee Victoriaanse daguerro-fotoportretten. Omstreeks 1860.
Deux portraits daguerre Victoriens, +- 1860.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#770Boch Frères Keramis
Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.
Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#102Maurice FelbierPeriod: 1903-1991
“Stokrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Rose trémière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 99 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#452Creado
“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#786
Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un grand canapé en bois style Louis XVI.No longer availableDim. l: 187 cmEstimate: € 220/300 -
#99Gregoire
“Visser op de oever”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pêcheur sur la rive”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#300
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. een centrale saffier en saffierbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un saphir central et saphirs baguette ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1000/1200