Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kannetje en een bord van Straatsburgs aardewerk. Begin XIXe eeuw.

Een kannetje en een bord van Straatsburgs aardewerk. Begin XIXe eeuw.

Cruche et assiette en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.
SKU: 2501220243.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #186

    Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.

    Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs galbés avec poignées et encadrements en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 87 x 130 x 63 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #207

    Een art deco lamp in chroom.

    Une lampe art déco en chrome.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #314

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284
    Bert Alers

    “Bosbouwer met paardenspan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Forestier avec calèche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #161
    Emile Carlier

    “La bonne recette”. Een bronzen beeld.

    “La bonne recette”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #63

    Albasten siercoupe.

    Coupe décorative en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Twee meerkleurig porseleinen beeldjes. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Deux figurines en porcelaine multicolore. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 14 & 12 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #64
    Cornelis Koning
    Period: 1893 - 1951

    “Meisje met rode strik”. Olieverf op doek. Vermoedelijk jaren ‘40.

    Fille à l'arc rouge. Huile sur toile. Probablement années 1940.
    No longer available
    Dim. 62 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.

    Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. H:95cm(stoel) Dim:76x76x72(tafel)
    Estimate: € 80 / 100
  • #237

    Een gepolychromeerd aardewerken schenkkan. Niederviller, XVIIIe eeuw.

    Cruche en faïence polychrome. Niederviller, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #342

    Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

    Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More