#163“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#655Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
#543Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.
#581Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#524Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#70Een 18 K geelgouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une demi-alliance en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 1,93 gEstimate: € 400 / 500 -
#71Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.
Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250