#331NachtmannEen vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#292Alle ZoethoutPeriod: 1906 - 1957“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
#500Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 550 / 650 -
#418Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#620Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#699Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
#356Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#550Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en druppelvormige topaas van + - 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de topazes en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 800 / 900 -
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30