Similar lots by type
-
#754Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#349Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#229Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#699Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
Petit miroir dans un cadre doré.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260 / 320 -
#714Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#704Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir de sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#234“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#309J. Verbruggen“Heidezicht” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 100 -
#237Royal DoultonEen lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#99Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden en een messingen knop.
Escalier de bibliothèque, marches recouvert de vachette, bouton en laiton.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50 / 70 -
#364Een schetsboek (halve A4) met zo’n 24 erg goede pentekeningen en aquarellen van o.m. Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime enz. Gedateerd 1894, niet gesigneerd. Evenals een schetsboek met potlood en houtskooltekeningen, sommige met aantekening “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853), een mapje met schetsen o.m. door J. Maes en vier koperen etsplaten (drie religieuze en één met de Brabofontein).
Un album à croquis (demi A4) contenant 24 très bons dessins à l’encre et aquarelles e.a. d’Antibes, St-Tropez, Ste-Maxime etc. Datés 1894, sans signature. Ainsi qu’un album de croquis en crayon et fusain, certains souscrits “Très Content, Ch. Herreyns”(1787-1853),une farde aux dessins par J. Maes e.a. et quatre planches à eaux fortes en cuivre (trois religieuses et une avec la fontaine de Brabo).No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#383KayserzinnPeriod: 1890 -1919Een tinnen kan met een vissendecor en een vide-poche met een libel in het decor, ontworpen Hugo Leven. Onderaan gemerkt. Het eerste model 4022 - 1896, het tweede 4204.
Verseuse en étain à décor de poissons et un vide-poche décoré d’une libelle dessinée par Hugo Leven. Marque sous la base: modèle 4022-1896 et modèle 4204.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#539Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
Miroir Edwardian incrusté d’un trait de bois fruitier.No longer availableDim. 169 x 101 cmEstimate: € 40 / 50 -
#718Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 12-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462Jef De Coninck“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#513Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#22“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500

