Similar lots by type
-
#674
Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.
Un miroir à cadre en plâtre et bois doré décoré de guirlandes de fleurs et couronne de laurier.No longer availableDim. 90 x 73 cmEstimate: € 100/150 -
#119
Een spiegel in Lodewijk XV-stijl met lijst van messing en hout in wortelnootimitatie.
Miroir de style Louis XV au cadre en laiton et bois imitant le ronce.No longer availableDim. 44 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#342
Een ovale verguld houten spiegel.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#787
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#752
Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120/200 -
#179
Een houten wandspiegel met zwart gepatineerd houten lijst en bekleed met koeienvacht.
Miroir en bois à patine noire et recouvert de peau de vache.No longer availableDim. 120 x 84 cmEstimate: € 100/150 -
#102
Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#274
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#439
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome à cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#529
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de domestique au cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/140 -
#692
Een messingen spiegel, de omlijsting opgebouwd uit kleine stukjes spiegel.
Miroir en laiton, le cadre formé par des petites pièces de miroir.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#445
Drie verschillende 18 karaats geel gouden te herstellen armbandjes.
Trois différents bracelets réparables en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 200/300 -
#732A. Zwanenberg
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#450
Een 18 karaats geel gouden ketting en armband met bolletjes.
Une chaîne en or jaune 18 carats et un bracelet avec des perles.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 170/250 -
#226
Een gebeeldhouwde Bretoense bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, versierd met decors van personages, vegetale motieven en opengewerkte karrenwielmotieven.
Vaisselier breton en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, décorés de personnages, de motifs végétaux et des roues de char.No longer availableDim. 235 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#473
Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één centrale smaragd van +- 0,40 ct. en met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,11 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une émeraude centrale de + - 0,40 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,11 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 250/350 -
#345
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,96 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,96 ct.No longer availableDim. 8,04 gEstimate: € 1600/1800 -
#170
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 450/550 -
#600
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 1,74 gEstimate: € 800/900 -
#229
Een mahoniehouten tweedeurs vitrine in Louis Philippestijl.
Vitrine à deux portes en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 220 x 126 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#434
Een reeks van vijftien kleine tekeningen op papier, toegeschreven aan Penck.
Suite de quinze petits dessins sur papier, attribués à Penck.No longer availableDim. 19 x 12 cm (x 15)Estimate: € 50/70 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en een centrale briljant van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,57 ct. Et un diamant central de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 2000/2200