Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
Dim. h: 25 Ø: 16 cm
SKU: 2602190878.
Category: Kristal.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #878
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #447
    Val St. Lambert

    Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.

    Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 & Ø: 39 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #443
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #535
    Val St. Lambert

    Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.

    Une carafe et trois verres en cristal de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #363

    Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.

    Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #868
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298
    Val Saint Lambert

    Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #247
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #459

    Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.

    Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #857

    Een langgerekte vaas en een coupe van geslepen kleurloos en groen Boheems kristal.

    Un vase allongé et une coupe en cristal incolore taillé et en cristal de Bohème vert.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #419

    Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.

    Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #635

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 460 / 500
  • #893

    Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.

    Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #444

    Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.

    Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #296

    Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 202 x 148 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.

    Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #754
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    ”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.
    No longer available
    Dim. 32 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392

    Een lot van vier ingekleurde oude gravures met zichten op Den Haag, Berlijn en Parijs.

    Un lot de quatre anciennes gravures, vues sur Berlin, Paris et La Haye.
    No longer available
    Dim. 24 x 39,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #326

    Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.

    Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.
    No longer available
    Dim. 175 x 130 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #561

    Een theepot van Cantonporselein met een decor van personages, bloemen en vogels.

    Une théière en porcelaine de Canton, figures , fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #405

    Een lot boeken mbt beeldhouwkunst: - “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Brussel, 2003. - “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2011. - “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Antwerpen, 2000. - “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003. - “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londen, 2000. - “Camille Claudel”. Naar aanleiding van de tentoonstelling in hetv Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991. - Tiepolo(..)

    Un lot de livres en relation avec la sculpture: - “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Bruxelles, 2003. - “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2011. - “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Anvers, 2000. - “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003. - “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londres, 2000. - “Camille Claudel”. A l'occasion de l’exposition au Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991. - Tiepolo (..)
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #422
    Marc Chagall

    “Gezin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.

    ”Famille”. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 9/30 hors planche et signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #716

    Oosters karpet. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient. Nouée main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #342
    Marten Melsen
    Period: 1870 - 1947

    “Bedelaar nabij een drukke boulevard”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een apocriefe handtekening.

    ”Mendiant près d’un grand boulevard”. Huile sur toile marouflée. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    Een dienblad, versierd met fijn ingelegde motieven van verschillende houtsoorten, ivoor en parelmoer.

    Un plateau, décoration de motifs de différents bois, ivoire et nacre.
    No longer available
    Dim. 32 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #264
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    “Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.

    ”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.
    No longer available
    Dim. 56 x 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More