Other lots by Val St. Lambert
Similar lots by type
-
#784
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#7Swarovski
Een vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.
Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#748
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60/100 -
#391
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#269
Twee verschillende karaffen en een grote schenkkan van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 26 & 29 cmEstimate: € 60/80 -
#262
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen en/of waterglazen, champagnecoupes, wittewijnglazen en rodewijnglazen. Eén rodewijnglas manco.
Service de verres en cristal taillé incolore pour douze personnes comprenant des verres à apéritif et/ou à eau, des coupes à champagne, des verres à vins blanc et à vin rouge. Un verre à vin rouge manque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#357
Een lot antiek kristal, bestaande uit twee geslepen kleurloze coupes en zes groene glaasjes op voet (in twee modellen).
Lot de cristaux anciens comprenant deux coupes taillés incolores et six verres verts sur pied (deux modèles).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#27
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#227
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#825
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#273
Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Coupe en cristal taillé partiellement mauve.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#381
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.
Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.No longer availableDim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 40/60 -
#827
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#397Val Saint-Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40/50 -
#796
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#13Lalique France
“Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.
“Sirène”. Plaquette en cristal taillé et partiellement patiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#371
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Paire de carafes en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#254
Halve houten scheepsromp als wandversiering.
Demi coque de bateau en bois comme décoration murale.No longer availableDim. 173 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#508
Een schaalmodel van een viermaster.
Modèle d’un quatre-mâts.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60/100 -
#202Eugène DelfossePeriod: 1825 - 1865
“Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²
“Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.No longer availableDim. 60,5 x 38,5 cmEstimate: € 1200/1600 -
#809L. Vanaerschot
“De kus”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le baiser”. Huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#382
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220 -
#753
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#835
Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christopher Ryan aan toe.
Quatre colliers et trois bracelets d’esclave multicolores. Nous ajoutons un bracelet d’esclave signé par Christopher Ryan.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#157
Een zeldzame bruidstolp met diverse bloemen en een duif van wit biscuit. Eind XIXe eeuw.
Cloche de mariage rare aux fleurs diverses et un pigeon en biscuit blanc. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 160/180 -
#126
Een notenhouten tafel met zes bijpassende stoelen, versierd met barokke motieven.
Table en noyer et six chaises assorties aux motifs baroque.No longer availableDim. Ø: 125 cm x 78 cmEstimate: € 40/50 -
#688
Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#617
‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180/240