Other lots in this auction
-
#668Een Murano schaal, blauw in de massa amberkleurig onderaan.
Murano bowl, blue in the mass amber colored at the bottom.No longer availableDim. L 44 cEstimate: € 40 / 60 -
#585Herman P.P.C.Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.
A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.No longer availableDim. h +- 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#419Dominique Van OstaPeriod: 1959“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.
“Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.No longer availableDim. 78 x 69 cmEstimate: € 60 / 100 -
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#624“Maakt u lid van het Roode Kruis - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Affiche geïllustreerd door Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d’Impression d’Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.
“Join the Red Cross - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Poster illustrated by Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d'Impression d'Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.No longer availableDim. 100 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#382“En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.
"En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of +- 3 ct.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#75Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#253La MeridianaEen glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.
A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".No longer availableDim. 32 x Ø13cmEstimate: € 80 / 100 -
#506Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
A long glass dining table with chrome base and side table.No longer availableDim. 260 x 100 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#237Marc SleenEen lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#171“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80

