Other lots in this auction
-
#693Val Saint Lambert
Een kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70 / 100 -
#640
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#28
Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#526
Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.
A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.No longer availableDim. 98 x 130 x 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#561
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw-wit met vogels en flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue and white with birds and flora in the decor.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 150 / 175 -
#177
Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#341
Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.
A lot of 8, consisting of a set of three and two sets of copper appliques and one copper floor lamp.No longer availableDim. H: 17-38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#639
Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#664
Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.
An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.No longer availableDim. h 48,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#93
Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...
A 19th century bound collection of engravings, articles etc...No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120