#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#256Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
A wooden newspaper stand with 5 metal holders.No longer availableDim. 160cmEstimate: € 120 / 140 -
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
"Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 200 / 300