Other lots by Nimy
Similar lots by type
-
#433Royal Winton
Twee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.
Deux plats sur pied et une coupe à décor bleu/blanc et bords doré.No longer availableDim. Ø: 16 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#581Foutinelle
“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/100 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#617
Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#261Dubois.
Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.
Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.No longer availableDim. h: 62 & 47 cmEstimate: € 80/120 -
#257Herman CornelisPeriod: 1915-1997
Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.
Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#391
Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.
Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.No longer availableEstimate: € 32/40 -
#98
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#642Michel Hereman
“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#283
Een art nouveau tapkraan van meerkleurig en verguld aardewerk. Begin XXe eeuw.
Pompe à bière art nouveau en faïence polychrome et dorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/160 -
#364Carrelli
Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#382
Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.
Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#298
een lot van drie Brusselse maatbekers van een liter, waarbij één met tinnen deksel en een andere met een restauratie aan het oor.
Lot de trois mesures en faïence de Bruxelles dont une à couvercle en étain. Une restauration à l’une des anses.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#487
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/90 -
#531
Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.
Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240/360 -
#21
Een lot heiligenbeelden van biscuit en porselein, bestaande uit de Heilige Familie, een Madonna met kind, een engeltje en twee voorstellingen van St. Jozef.
Lot de statuettes en biscuit et en porcelaine comprenant une Sainte Famille, une Vierge à l’Enfant, un angelot et deux Saint-Joseph.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#178
“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#688
Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.
Une pipe en terre cuite. Oeuvre chinoise. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#805
“Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.
“Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.No longer availableDim. 210 x 21 cmEstimate: € 120/140 -
#263
Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.No longer availableDim. H 44cmEstimate: € 60/80 -
#8
Een lot Normandisch aardewerk, bestaande uit drie potjes, waarbij één met deksel, een groot en een klein schaaltje en een peper-, zout- en mosterdstelletje. Onderaan gemerkt Villers-sur-Mer.
Lot de faïences de la Normandie, comprenant trois pots dont un couvert, un grand et un petit plat et une garniture à condiments. Marque de Villers-sur-Mer sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#404
Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.
Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#278AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#229
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600/800 -
#482
“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Gharbaoui.
“Composition”. Huile sur board. Porte la signature: “Gharbaoui”.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#56
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#532
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Maris.
“Paysage de Moulins”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Maris”.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 800/1000 -
#276
Een buffetkast van hebeeldhouwd hout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren en een lade in de gordel.
Buffet en chêne sculpté de style Renaissance Malinoise avec deux portes sculptés et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. H: 105 cm B: 105 cm D: 53 cmEstimate: € 60/100 -
#109Fred. Sibille
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 77 cmEstimate: € 100/120 -
#374
Een lot van tien reproducties.
Lot de dix reproductions.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#383
Een partij albums met chromo’s.
Lot d’albums aux chromos.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#489
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Zimmer achteraan.
“Composition”. Huile sur toile. Porte la signature au dos: “Zimmer”.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/160 -
#496Kaysery
Handgeknoopt kleedje met tekening van twee vogels in een boom. Kaysery.
Un tapis noué main avec un dessin de deux oiseaux dans un arbre. Kaysery.No longer availableDim. 48 x43 cmEstimate: € 70/100 -
#196
Een Hollands kabinet van mahoniehoutfineerd met drie laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan, versierd met guirlandes en strikken. De laden met koperen trekkers met leeuwenkoppen. Omstreeks 1800.
Cabinet hollandais en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas et à deux portes pleines décorées de guirlandes et de noeuds sculptés. Les anses des tiroirs décorées de têtes de lions. Vers 1800.No longer availableDim. H: 240 cm B: 160 cm D: 57 cmEstimate: € 600/1000 -
#802
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240