#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#185Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#525Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#239Jules Bovée“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
A French "Loto" game in original wooden box with manual.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 35 / 40