Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
Dim. h 29 & 16,5 cm
SKU: 1804230227.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #206

    Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).

    A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).
    No longer available
    Dim. 94 x 218 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #373

    Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.

    A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.
    No longer available
    Dim. 18cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #82
    Geert Huyben

    “Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

    “View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #214
    Vital Van Puyenbroeck

    “Hooien van het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.

    “Making hay from the field.” Oil on canvas. Signed. Dated 1945.
    No longer available
    Dim. 58 x 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #275
    Val Saint Lambert

    Een kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.

    A crystal decanter with red in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #185

    Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.

    A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.
    No longer available
    Dim. 114 x 98 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #506

    Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.

    A long glass dining table with chrome base and side table.
    No longer available
    Dim. 260 x 100 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469

    “Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.

    "Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #666

    Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.

    A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More