#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#437Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#453Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
#407Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availableDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40 / 50 -
#194Charel CambréEen paar karikatuurschetsen in potlood en viltstift. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
A pair of caricature sketches in pencil and felt-tip pen. Signed and dated '92.No longer availableDim. 30 x 23 & 28 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.
A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.No longer availableDim. H: 11-20 cmEstimate: € 40 / 50 -
A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 60