Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
Dim. h 29 & 16,5 cm
SKU: 1804230227.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #342

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #21

    Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.

    Paul Knupfer. "Scottish Saga". A gramophone record in honor of the 25th anniversary of Kaiser Wilhelm II (1888-1913) in original box.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #185

    Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.

    A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.
    No longer available
    Dim. 114 x 98 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #502
    Theodorus Johannes Bertels
    Period: 1882 - 1967

    “Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.

    "Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #525

    Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.

    A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.
    No longer available
    Dim. 80 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #671

    Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.

    A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.
    No longer available
    Dim. 41 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    “Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.

    Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.
    No longer available
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #239
    Jules Bovée

    “Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.

    An 18 carat white gold ring set with one brilliant and an aquamarine of +- 0.25 ct.
    No longer available
    Dim. 4,53 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #343

    Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.

    A French "Loto" game in original wooden box with manual.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More