#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#53Val Saint LambertEen kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
#490Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#464Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#538Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.
#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#605Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
An oval Mugul dish of silver plated metal with niello decoration.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#272“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25 / 40