Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
Dim. h 29 & 16,5 cm
SKU: 1804230227.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #200

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.

    An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 2900 / 3000
  • #627
    Igbo

    Een Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.

    An African mask, in polychrome terracotta with braid. Igbo, Nigeria.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “Slimvogel”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.

    "Smart Bird". An etching on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #149
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 6000 / 8000
  • #261

    Val Saint-Lambert. Een geslepen kristallen vaas met blauw en fluogroen decor.

    A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #145

    Een kleine triptiek met een centrale icoon van Sint-Joris in albast. Binnenin beschilderde luiken met heiligen.

    A small triptych with a central icon of Saint George in alabaster. Inside painted panels with saints.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #644
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #317
    Gouda

    Drie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.

    Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.
    No longer available
    Dim. H: 8-15 cm Ø: 8-13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #636

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 46 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #472
    Jef Sempels

    “Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.

    Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een grote kalebasvaas met famille noir decor.

    A large gourd vase with famille noir decor.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #154
    Edmond De Pratere
    Period: 1826-1888

    “Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.

    « Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More