Other lots in this auction
-
#396Heywood-Wakefield Co.Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900.Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.
English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.No longer availableDim. H: 81 cmEstimate: € 150 / 250 -
#42Henry CarpenteroPeriod: 1820-1874“De Visser”. Een schilderij op papier, onderaan gesigneerd “Henry Carpentero”, 1841.
"The fisherman". A painting on paper, signed at the bottom “Henry Carpentero”, 1841.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
"Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
Paul Knupfer. "Scottish Saga". A gramophone record in honor of the 25th anniversary of Kaiser Wilhelm II (1888-1913) in original box.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#463Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.
A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 475 / 525 -
#564Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
A toy construction kit marked Märklin Plus A 9004, unopened in original box.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.
A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
A bronze sculpture of a winged lion with a book on a marble base. After the lion of San Marco.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#279Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 24,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#389“Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 500 / 750



