#643DoyenEen lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#596Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.No longer availableDim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200 / 250 -
#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#247De Kat“Vrouw met bloemenkrans.” n beeld als lampenvoet. Art Deco.
“Woman with garland of flowers.” Bronze statue as a lamp base. Art Deco.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400