#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#373Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 60 / 100 -
#82Geert Huyben“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Val Saint LambertEen kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
#254Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#185Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#506Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120