#680Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
#691Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
#542“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#57“воскресение Христво, de opstanding van Christus met Maria en talrijke heiligen”. Een Russisch icoon. XIXde eeuw.
“воскресение Христво, the resurrection of Christ with Mary and numerous saints”. A Russian icon. XIXth century.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#293Vijf diverse wandelstokken met handvaten van hoorn, been, koper e.a.
Five various walking sticks with handles of horn, bone, copper and others.No longer availableDim. L: 80-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
“CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35 / 45