Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.

A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.
Dim. h 29 & 16,5 cm
SKU: 1804230227.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #282
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Vissersboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fishing boat." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #477
    Hattakitkosol Somchai
    Period: 1934-2000

    “Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.

    Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #23

    Een geglazuurd aardewerken bierpul met tinnen deksel en handvat. Gedecoreerd met blauw geglazuurde ruiten.

    A glazed earthenware beer mug with pewter lid and handle. Decorated with blue glazed windows.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54
    Roger Borgluw(?)

    “CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.

    “CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.

    An 18 karat yellow gold ring set with small brilliants and marquise cut sapphires of +- 0.15 ct and a pearl.
    No longer available
    Dim. 5,97 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #463

    Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.

    A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #129
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #575

    Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #564

    Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

    Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
    No longer available
    Dim. H: 14-19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #688

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.

    Chandelier with six lights and satin glass shades.
    No longer available
    Dim. 32 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #702

    Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More