Other lots in this auction
-
#77
Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
A pair of zamak cassolettes, rich baroque decor with Amor and Psyche. On bluestone foot.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 150/200 -
#523
Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
A round shaped Butler mirror with wooden gilded frame.No longer availableDim. Ø 64 cmEstimate: € 75/125 -
#278Val Saint Lambert
Een kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
A crystal pique-fleurs with a silver-plated grid lid.No longer availableDim. 15 x Ø 18 cmEstimate: € 40/60 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#549
“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#472Jef Sempels
“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#471
Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.
A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.No longer availableDim. 59 x Ø22cmEstimate: € 300/400 -
#317Gouda
Drie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.
Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.No longer availableDim. H: 8-15 cmØ: 8-13 cmEstimate: € 60/80 -
#165
Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.
A brown stone inkwell in the shape of a scarab. Korean work.No longer availableDim. L. 18 cmEstimate: € 60/80 -
#37
Een bronzen plaquette met de voorstelling van de moord op Willem van Oranje.
A bronze plaque depicting the assassination of William of Orange.No longer availableDim. 18,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#256
Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300/400 -
#85
Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.
Upper part of a Mochica decorative pin in the shape of a fox. Bronze. Peru, VIIIth century. On a plexi base.No longer availableDim. H: 5 cm (Brons)Estimate: € 120/200