Similar lots by type
-
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#416Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 224 x 298 cmEstimate: € 100 / 160 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60 / 100 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#676Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Gesigneerd. Te reinigen.
Tapis persan signé en soie. Noué main. A nettoyer.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 100 / 180 -
#336Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#776KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#680HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#746Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 106 cmEstimate: € 80 / 100 -
#396Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#756MoriEen handgeknoopte loper.
Couloir en laine. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#666KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#744KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50 / 80 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#726MilasEen handgeknoopte Turkse kelim van wol.
Kilim turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 157 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#731Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Quatre appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#793Een lot van drie kleurloze kristallen karaffen, waarbij één op voet.
Lot de trois carafes en cristal incolore dont une sur piédouche.No longer availableDim. h: 29 & 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#339Floris Jespers“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#432Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
Une série de trois eaux-fortes par Theo De Wilde.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179C. Gody (?)“De Verloofde. Elegant interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
”La fiancée. Intérieur élégant”. Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#511Een Chinees vaasje van groengrijs crackleware. Onderaan gemerkt.
Petit vase de Chine en crackleware gris-vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
Deux miroirs sphériques du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 & 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50Een paar 18 karaats wit en geel gouden art nouveau oorbellen bezet met twee briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune d’époque art nouveau serties de deux brillants et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 500 / 600 -
#203Een zilveren en gevermeilleerde confiturier met twaalf lepeltjes. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 981,5 gram.
Un confiturier en argent et vermeil et douze petites cuillères. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. 1814 - 1831. 981,5 g.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 450 / 500 -
#205“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#373Een koperen plafonnière met glazen kap. Begin XXe eeuw.
Un plafonnier avec abat-jour en verre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50

