Other lots in this auction
-
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980
“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45
Een 18 karaats geel en wit gouden cachetring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague cachet en or jaune et blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 250 / 350 -
#710
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale saffier van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct. Et un saphir central de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#380
Een lotje zilver waaronder twee paar oorbellen, twee kettingen waarvan één met hanger, een kruisje en een speld.
Beaucoup d'argent comprenant deux paires de boucles d'oreilles, deux colliers, un avec pendentif, une croix et une épingle.No longer availableDim. 19,14 gEstimate: € 50 / 100 -
#423
Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.
Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.No longer availableDim. h: 23 & 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91
Een Napoleon III kolompendule van zwargelakt perenhout, versierd met verguld bronsbeslag enmarquetterie.
Pendule à colonnes Napoléon III en poirier noirci et marqueterie avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#525Sélection
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#543
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212
Landschap met vee, naar de XIXde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au bétail d’après le XIXde siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#498
Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#210
Een 18 karaats geelgouden hanger in de vorm van een Boeddha bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de Bouddha serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 700 / 800 -
#269
Twee verschillende karaffen en een grote schenkkan van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 26 & 29 cmEstimate: € 60 / 80