#782
Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
#562
Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.
#261Lodewijk Van Boeckel
#641
Een uniform van het regiment Jagers-te-paard.
Uniforme des chasseurs à cheval.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#160Baume & Mercier Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
#272
“Acrobate”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#268
#56
Een paar kinderstoeltjes met tafeltje.
#595
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,25 ct. Et de deux saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1000/1200 -
#727Römische Glashütte, Linz
Vase en pâte de verre polychrome. Travail autrichien. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/60 -
#512Karol AdlerPeriod: °1936
“La Balalaïka”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#714Albert De Deken
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55/65