Other lots by India
-
#580India
Een ketting met hanger van zilveren filigraanwerk.
Chaîne et pendentif en argent filigrané.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#545India
Drie verschillende halssnoeren van zilver 925 ‰ en zwarte geweven koord.
Trois colliers en argent 925‰ et corde tressée noire.No longer availableDim. 249,17 gEstimate: € 150/250 -
#495India
Twee verschillende halssnoeren van zilver en half edelstenen.
Deux colliers en argent aux pierres précieuses.No longer availableDim. 184,93 gEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1105
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#167
Een gechromeerde kelkvormige lamp in Art Deco stijl.
Lampe chromée de forme calice. Style art déco.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 180/220 -
#111
Een replica van een Romeinse helm. Met bijhorende staander.
Réplique d’une casque romaine. Sur support.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#714
Twee kleine schilderijen met resp. een winters landschap en een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Beide gesigneerd. Resp. Verkerk en Slootmaeckers.
Deux petits tableaux représentant respectivement un paysage hivernal et une nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signées Verkerk et Slootmaeckers.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#301
Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/120 -
#229Louis Van Hoorde
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 121 cmEstimate: € 120/200 -
#867
Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#247Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/200 -
#856
Een notenhouten fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil cabriolet en noyer de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#571
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapdecor. Zegelmerk onderaan.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Marque sigillaire sous la base.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#781
Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende kleurloze vazen met gouden details.
Trois vases en verre de Boom, incolore et détails dorés.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1074
“Ballerina” & “Jonkheer”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt, waarbij het tweede van Meissen. Begin XXe eeuw.
“Ballerine” et “Jeune homme”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Les deux avec marque, le deuxième de Meissen. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 10 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#825
Een lot oud glaswerk, bestaande uit een eivormig dekseldoosje, twee glazen en een karafje met handgeschilderde decors.
Lot de verreries anciennes comprenant une boîte ovoïde, deux verres et un carafon aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50