Other lots by Guatemala
-
#770Guatemala
Twee halssnoeren bezet met munten en parels van bloedkoraal, één met een koptisch kruis, bezet met grote parels van hars. e.a.
Deux colliers sertis de pièces de monnaie et de perles de corail rouge, un avec une croix copte, serti de grandes perles de résine e.a.No longer availableEstimate: € 50/100
Similar lots by type
-
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70
Other lots in this auction
-
#554Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Stilleven met bloemen in huiskamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte de fleurs dans un living”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 100/150 -
#655Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#968Val Saint-Lambert
Een design kandelaar. Gemerkt en gelabeld.
Candélabre design. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 70/90 -
#700Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#1015Stein
Zes bierpullen van porselein met tinnen deksels. Vijf in blauw en wit versierd met Duitse kastelen, onderaan gemerkt Berlin Genuine Blue China, Jahresseidel 1975, 1980, 1982, 1990 en 2000 (H. 17 cm). Eén met hetzelfde merk maar “Nautica 1979” (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#1005Stein
Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#65
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljantjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux petits brillants et du corail.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 400/500 -
#12
“Laatste avondmaal”. Houten basreliëf.
“La Cène”. Bas-relief en bois.No longer availableDim. 40 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#582Marieke De Ridder
“Liggende dame”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Femme couchée”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘86.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#8
Een meerkleurige glazen vaas met email beschildering. Omstreeks 1900.
Vase en verre polychrome et émaillé. Vers 1900.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 50/70