Other lots by Lalique, France
-
#215Lalique, FranceEen galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#205Lalique, FranceEen galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Lalique, FranceEen bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.
Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 & 10 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#581Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Sept verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#117Val Saint LambertEen vaas in geslepen en groen gedubbeld kristal. Met een merk van Val Saint Lambert.
Vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué du Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#287Val Saint LambertEen getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.
Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#331NachtmannEen vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Vase design vintage en cristal taillé bleu et incolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een vaas van geslepen gekleurd en kleurloos kristal. In bronzen montuur. Gemerkt en genummerd 6/500. Bologna, Italië.
Vase en cristal taillé coloré et incolore. Dans un cadre en bronze. Marqué et numéroté 6/500. Bologne, Italie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#48Val Saint LambertEen vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.
Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#349Mats Jonasson, SwedenEen kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#561Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, modèles divers.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 120 / 200 -
#317Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#314Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#571Een reeks van tien kristallen glazen met groene kelk en kleurloze voet. We voegen er twee andere glazen met geslepen groene kelk aan toe.
Ensemble de dix verres en cristal avec calice vert et base transparente. Nous ajoutons deux autres verres avec calice vert taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#23Val Saint LambertDrie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.
Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.No longer availableDim. Ø 18,5 à 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#563Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit elf champagnefluiten, elf waterglazen, acht rodewijnglazen en negen wittewijnglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne, onze verres à eau, huit verres à vin rouge et neuf verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
Sept coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#623Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#155Daum, FranceEen kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#107Val Saint LambertEen coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.
Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.No longer availableDim. Ø 25 cm -
#13Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#165Daum, FranceEen kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#145Bohemia crystal, TsjechiëEen reeks van zes glazen van kleurloos kristal met geslepen decors. Gemerkt en in originele doos.
Ensemble de six verres en cristal clair à décors taillés. Marqués et dans leur boîte d'origine.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#182Een schaaltje gemerkt F. De Leeuw, een pollepel met Belgische keur en een art nouveau taartschep in etui met Franse keur en makersmerk ARD Joseph Crossard. Alle van zilver.
Petit plat avec la marque F. De Leeuw, une louche aux poinçons belges et une pelle à tarte art nouveau dans son étui avec poinçon français et poinçon d’orfèvre ARD Joseh Crossard. Toutes les pièces en argent.No longer availableDim. 695 gEstimate: € 250 / 350 -
#510Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,51 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 850 / 950 -
#22Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.
“Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#69Gaston Van LandeghemPeriod: 1883 - 1948“Winters molenlandschap in de Leiestreek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘31.
Paysage hivernal de moulin à vent dans la région de la Lys. Huile sur toile. Signée et datée '31.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#633Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#562Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Drie vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 75 / 100 -
#624“Stilleven met bloemen en sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.
Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#199WiskemannEen verzilverd metalen koffie-en theeservies bestaande uit een koffie-en theepot, een suiker-en melkpot. Gemerkt en genummerd. We voegen er een dienblad aan toe met een monogram, gemerkt Wiskemann Bruxelles, maar afwijkend van model.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier. Avec marque et numéros. Nous ajoutons un plateau avec monogramme, marqué Wiskemann Bruxelles, mais d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#325Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#346Een gehamerde rood koperen schaal op roodgepatineerde gietijzeren staander.
Un bol en cuivre rouge martelé sur un support en fonte patinée rouge.No longer availableDim. Ø: 36 cm h: 70 cmEstimate: € 60 / 80

