Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Thonet

Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.

Une chaise pour enfants en bois de hêtre courbé à la vapeur avec un siège cannelé.
Dim. H: 66 cm
SKU: 1312220005.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #370

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #288

    Drie bajonetten begin 20ste eeuw.

    Trois baïonnettes début 20e siècle.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #521

    Een langhalsvaasje van Chinees porselein met een monochroom roze decor van vogels en bloeiende struiken. Met een Qianlong merk onderaan.

    Vase à long col en porcelaine de Chine à décor monochrome rose d'oiseaux et d'arbustes fleuris. Avec une marque Qianlong en bas.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #522
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Berger avec troupeau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #143

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.

    Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188
    Alphonse De Tombay
    Period: 1843-1918

    “Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.

    "Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #377

    Twee Balinese maskers van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.

    Deux masques balinais en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Dave L.

    “Ballerina”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XII 1988.

    "Ballerine". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté XII 1988.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    David Teniers II

    “Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Voorzien van monogram D.T. rechtsonder (navolger van).

    "La Fête du Peuple". Peinture à l'huile sur panneau. Parquet assez récent, mais trois planches distinctes visibles. Porte monogramme DT en bas à droite (suiveur de).
    No longer available
    Dim. 57 x 61 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #118

    Twee grote en twee kleine sauskommen van massief zilver. De eerste gemerkt van Begeer-Van Kempen-Vos, de twee andere keuren van Birmingham, datumletters E en J.

    Deux grandes et deux petites saucières en argent massif. Le premier poinçonné par Begeer-Van Kempen-Vos, les deux autres poinçons de Birmingham, lettres de date E et J.
    No longer available
    Dim. 765 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #273
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #56

    Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.

    Miroir psyché en acajou à base chantournée. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More