Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#1067
Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#171Cuba-Havana
“Montecristo”. Een houten kistje, gemerkt Cohiba met 21 sigaren aangekocht 16 juli 2016 met vochtigheidsmeter.
“Montecristo”. Coffret en bois marqué Cohiba contenant 21 cigares achetés le 16 juillet. Avec hygromètre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#235
Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 800/1000 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#179
Een ingekaderde oude kraag van Brussels kant.
Col en dentelle de Bruxelles encadré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100/150 -
#929
“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#881Stein
Vijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste ter herdenking van 300 Jahre Preußen (1701-2001), gemerkt van Deutsche Post. De tweede met “Gruß vom Oktoberfest”, gemerkt van Deutsche Post. De derde met diverse soldaten, gemerkt Alka Kunst, Bavaria. De vierde met zicht op Siegen, onderaan gemerkt Krombacher Pils, Jahreskrug 1991. De vijfde met een romantisch koppel, getiteld “Unterwegs” (haarscheur tot onderaan).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 21 à 16 cmEstimate: € 25/40 -
#689Edmond Van OffelPeriod: 1871-1959
“Bruggetje in Hof Van Opdebeeck in ‘s Gravenwezel”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Petit pont au Jardin Van Opdebeeck à ‘s Gravenwezel”. Lavis. Signé et daté 1918.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#12
“Laatste avondmaal”. Houten basreliëf.
“La Cène”. Bas-relief en bois.No longer availableDim. 40 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#662
Een lot van vier kastjes met vijf insecten uit Oceanië.
Lot de quatre cadres de présentation contenant des insectes de l’Océanie.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50/60