#510Colombia Galeria Cano
Six différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 46,10 gEstimate: € 100/150 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#835
Een eikenhouten vitrinekastje.
Petite vitrine en chêne.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#805Govancroft, Glasgow
#229
“Vissersvrouw met kind in de duinen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1898. Hollandse school, XIXe eeuw.
“Femme de pêcheur et son enfant dans les dunes”. Huile sur panneau. Illisiblement signé et daté 1898. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#426
Een canapé in Lodewijk XVI-stijl met gevlochten rug en zit.
#327
Grande salière en cristal incolore à monture argentée, ainsi qu’une petite en verre à monture en argent 830‰.No longer availableDim. h: 15 & 8 cmEstimate: € 20/30 -
#45
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#403
Een lot glazen.
Lot de verres.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#363
Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen bloemendecor.
Vase en cristal incolore avec un décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/70