Other lots in this auction
-
#596Meshed
Perzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100/150 -
#95
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250/300 -
#507
Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#225
Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#112Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#536
Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine noué main, motif aux croix.No longer availableDim. 270 x 160 cmEstimate: € 100/150 -
#177
Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre veiné brun, décoration d’un buste féminin en régule et dompteurs de chevaux d’après ‘Les Chevaux de Marly’. Pas de clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#422Sciolari
Een vintage chromen hallustertje.
Un lustre de vestibule vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#453Lalique, France
Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.No longer availableDim. h: 9 & 11 cmEstimate: € 50/80 -
#104
“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120/160 -
#311
Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#684Aloys De Lignière
“Stilleven met tulpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux tulipes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/150